Kivaa vähä imuutella ja sillai vähä suit sait sukkelaa viuh viuh viuh. You know 😉😉😉😉😉
Sillai vähä niinku laittaa peittoa heilumaan 😉😉😉😉
Sillai vähä niinku laittaa peittoa heilumaan 😉😉😉😉
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Suit sait sukkulaa😉 sitä usein sunkaa 😉😉😉
Se on se peitto vaan tiellä...joo ei varmaan menis kauaa viuh viuh...
Ei missään tapauksessa.
Äläpä muuta sano kuule. Meillä se olisi niin että peittoa pitää ilmata kunnolla, liiankin kuumaa. Palaa brasilialaiseksi posliiniksi meidän yhteisuunissa. Vettä muistaa kunnolla sitten.
Palaako paikat posliiniksi.
Katsos, vähän tuommoinenhan se on meidän .....skin, https://www.iltalehti.fi/fitnessvoimailu/a/2cb57c0a-7d23-4cf9-b73e-937e84e9f34e
Uppistakeikkaa.
Onse pikkasen kasvanut, niih! On se! Schumacherkin herää koomasta katsomaan miten isoksi meidän ..... on kasvanut. Nih! Sit takas nukkuu kaikki onkin jo nähty.
Ku vaan itekin jaksais tehä perussiivouksen.
Eikö täällä ole teineille omia palstojaan?
Erään tutun itseäni vanhemman, hyvärunkoisen naisen kanssa, ilman muuta. Jo tämän tietääkin, olen sen hänelle ilmaissut silloin.
Onpa vaan typerä viesti. Mene kotiisi kasvamaan.
Voisipa ollakin kivaa erittäin kivaa oikestaan.
Varsinkin peiton heilutus.
Kenelle?
Sen ku tietäisinkin ni heiluisi jo varmaankin.