Mistä sen tietää

Anonyymi-ap

Mistä tietää,onko toinen naisiinpäin? Olemme samassa työpaikassa ja on jo pidemmän aikaa ollut sellainen fiilis,että hänkin olisi bi,tästä en toki voi olla varma

On antanut pitkän katseen,kerran tuijotti minua kaukaa. On tullut iholle, istuin kerran tietokoneella,niin hän tuli ihan lähelle ja kosketti kättä, tarvitsin silloin apua yhdessä työasiassa. Muutaman kerran on halannut minua,kun ei oltu nähty pitkään aikaan. Ihan kuin olisin vaistonnut että ilahtui kun ei oltu nähty pitkiin aikoihin.Voihan tämän tulkita myös ystävällisenä eleenä mutta en ole nähnyt että halailisi muita. Käyttäytyykö hetero nainen tällä tavalla? Pitäisikö luottaa siihen omaan vaistooni joka sanoo että hänkin mahdollisesti tuntee jotain?

5

638

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko kyseinen nainen sinkku?

    • Anonyymi

      Ei ole sinkku

      • Anonyymi

        Onko teillä ikäeroa? Heterotkin joskus testailee viehätysvoimaansa samaan sukupuoleen. Tietääkö siis, että olet itse naisiin päin?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko teillä ikäeroa? Heterotkin joskus testailee viehätysvoimaansa samaan sukupuoleen. Tietääkö siis, että olet itse naisiin päin?

        Ikäeroa on paljon, sekin on yksi asia mikä tässä jutussa viehättää. Olen aina tuntenut vetoa ikäistäni vanhempiin naisiin,sama Miesten kans


    • Anonyymi

      Ei tiedä kun en ole tuonut asiaa ilmi, jos ei sitten vaistoa . Tuo oli mulle uutta tietoa,että heterotkin harrastavat tälläidtä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1281
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      908
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      814
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      703
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    6. 32
      635
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      476
    Aihe