Olen menossa maanantaina ja aikaisemmin Lohjalta niin huonoja kokemuksia, että olen paniikkkikohtauksen partaalla. Ketamiinihoito on katkolla kolmen kerran jälkeen, ja nyt uppo-oudon lääkärin pitäisi päättää saanko jatkaa sitä. Kokemuksia? Onko teille tyrkytetty sähköä siellä? Siihen sadismin en rupea.
Pelottaa Tikkurilan mielialapoli
3
226
Vastaukset
- Anonyymi
Alat käymään juoksulenkeillä niin et tarvi mitään.
- Anonyymi
Liikun 15 kilsaa per päivä.
- Anonyymi
Olin Jorvissa sähkössä 7 krt, ei auttanut mihinkään. Unohduxia mm. äitienpäivävietosta, hetki sitten kerrotusta asiasta ja mitä olen ostanut kaupasta/tehnyt viime viikolla sekä ns nippelitietoa ja harvemmin käytettyjä sanoja (musiikkissa artisti ja biisin nimi), jäi käteen. Ensimmäisen hoitokerran jälkeinen aamu yllätti: en meinannut päästä kylkiasennosta nostamaan toista jalkaa toisen päältä, niin olivat joka ikinen lihas kuin mankelin läpi käynyt. Siihen auttoi yllättävästi Burana. Toka aamu jo normi. Mulle määrättiin 10krt,mutta lopetin muiden masennusoireiden voittaessa. Suostuin hoitoon sen takia, kun mikään ei aiemmin auttanut. Nyls ketamiinihoitoon pääsin. Lopetettiin hoitokerran jälkeen, kun siitäkään ei minkäänlaista apua. Apua en ole saanut mistään toimivana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913105
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.652653- 2032240
- 741886
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91691- 1041519
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191176- 811130
- 951089