Keskusta puolue

HYVÄ rupeaa keskustakin palaamaan juurilleen! Persut ja kokomus on hajoittamassa Suomen!
12301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Nyt se on nähty. Ei perussuomalaisista populisteista ole hallitukseen. Kohuja toisensa perään, rasismia, Vornasta, Hakkaraista, Taviota.
Saksien holtitonta käyttöä ja rakkaan Suomen tuhoamista.

Äänestä
  • Kaikkonen nostaa Keskustan. Ja se on hyvä, hän on fiksu ja asiallinen Mies.

    Äänestä

Demaripuolueella ei ole enään kysyntää.

Äänestä
  • Vähän enemmän on kysyntää kuin kokoomukselle ja paljon enemmän mitä persuille.

    Äänestä

Kyllä Persut on näyttönsä näyttänyt. Täysin onnetonta toimintaa ja kokoomuksen perässä koheltamista. Kahdella persu ministerillä jo kokoomus ministeri valvomassa tekoja ja päin seinää menee hommat.

Äänestä
  • niinpä maatalous on nousussa vaikka toisin puhutaan.

    Äänestä

  • Persuttaja se ei voi kirjoittaa muuta kuin persuista, tässäki on kepusta kirjoitus.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Persuttaja se ei voi kirjoittaa muuta kuin persuista, tässäki on kepusta kirjoitus.

    Lueppa koko aloitus, kyllä siellä nimittäin persutkin mainitaan.

    Äänestä

KEPU PETTÄÄ AINA.

Äänestä
  • Kannattais mennä hoitoon. Kannattais käyttää enemmän vapaa-aikaa työstä palautumiseen ja terveyden ylläpitoon ja vähemmän tuon "kepu pettää" -mantran kirjoitteluun joka palstalle, luuseri. Vaikka etpä sinä töitä oo tainnut tehdä eläissäsi, yhteiskunnan loinen.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kannattais mennä hoitoon. Kannattais käyttää enemmän vapaa-aikaa työstä palautumiseen ja terveyden ylläpitoon ja vähemmän tuon "kepu pettää" -mantran kirjoitteluun joka palstalle, luuseri. Vaikka etpä sinä töitä oo tainnut tehdä eläissäsi, yhteiskunnan loinen.

    Kepu petti taas.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kepu petti taas.

    vähennyksiä lisää,niin maatalous kannattaa,

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

HYVÄ rupeaa keskustakin palaamaan juurilleen! Persut ja kokomus on hajoittamassa Suomen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu