Joo, niin 🤡 sanoo ja mitä sanoo, on kaikki totta.
Kerroin kerrasta hankalasta mutta onnistuneesta tavasta saada varaosaani varaosa.
Kyse oli värillisestä takalasista.
Deltatyttö voi aiheen tapansa mukaan opiskella netistä.
Pistä hakuun Barra.... 1964.
Mopar on varaosa.
4
222
Vastaukset
- Anonyymi
Haaveet on haaveita ja googlaus on googlausta. Terveyskeskuksen aulassa ei tulla jenkkimieheksi vaikka lehtipinossa olisi V8 Magazineja.
Kasvavaa Chrysler-suuryhtiötä tukemaan tarvittiin oma varaosien valmistaja, toimittaja ja jakeluverkosto. Tähän tarpeeseen vastaamaan perustettiin vuonna 1929 Chrysler Motor Parts Corporation. Vuonna 1937 viralliseksi tavaramerkiksi rekisteröitiin helpommin brändättävä lyhenne Mopar (sanoista MOtor PARts)- Anonyymi
Anteeksi että olen varaosakerhon jäsen ja että minulla on varaosa, koska olen jenkkivaraosaharrastaja.
Varaosani hinnalla arvelen että saisin kaksi pientä sähkövolvoa.
Mitä sinä harrastat?
> < - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Anteeksi että olen varaosakerhon jäsen ja että minulla on varaosa, koska olen jenkkivaraosaharrastaja.
Varaosani hinnalla arvelen että saisin kaksi pientä sähkövolvoa.
Mitä sinä harrastat?
> <Siis https://www.moparkerho.net/ voi voi sentään että me moparharrastajat olemme tietämättömiä ja käytämme vääriä sanontoja.
- Anonyymi
Lahden Jenkkipiirien tytön Delta päässyt kansikuvaan.
https://www.lehtiluukku.fi/esikatselu/amerikan_rauta/01-2021/267115.html
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/942290- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111882Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654
