Pattayan rakkaiden keskinäistä rakkautta.

Anonyymi-ap

Se on lämmintä, erittäin tunteikasta, niin kaunista.

Minkälainen Neito on Laiffin palstakihlattu, hän esittelee seuraavassa itse itsensä.

Heillä on lämmin keskinäinen suhde, ovat jopa facekavereita ja tapaavat vuonna 2027. kun laiffi on eläkeläismiljonääri.

Kipinää on ilmassa sen verran että tiedä tuota vaikka avioituisivat ja laittavat miljoonansa samaa pussukkaan.

==========================================

Minä olen varmuudella komeampi, vahvempi, nopeampi, varakkaampi, sosiaalisempi, fiksumpi, seurallisempi, mukavampi, hauskempi, sanavalmiimpi, minulla on enemmän kavereita, ystäviä, minulla on paremmat naiset, fiksummat, kauniimmat lapset, paremmat ja kalliimmat kulkuneuvot.

Minä olen perusterve - Sinä olet perussairas
Minä olen vakuutuskelpoinen - Sinä et ole
Minä olen Thaimaassa - Sinä et ole

Minulla ei ole mitään lääkitystä - Sinulla on koko setti
Minä olen normaalipainoinen - Sinä olet sairaalloisen lihava
Minulla on maksa-arvot kunnossa - Sinulla on jättimäinen rasvamaksa ja kirroosi

Minulla on jämäkkä erektio ja seksielämä - Sinulla ei ole
Minulla on kaunis vaimo ja perhe - Sinulla ei ole
Minä liikun säännöllisesti - Sinä et liiku

Minä kykenen pelaamaan ja leikkimään lasten kanssa - Sinä et kykene
Minä juoksen Cooperissa yli 3000 m - Sinä et juokse ollenkaan
Minä vedän noin 20 leukaa - Sinä et vedä yhtäkään

Minä nukun säännölliset yöunet - Sinä torkut milloin sattuu
Minä en kuorsaa enkä korise - Sinä päriset kuin risa ruohonleikkuri
Minulle löytyy vaatteet kaupasta - Sinulle ei löydy kuin kovalla etsinnällä

Minulla on talo, autoja, sijoituskohde ja rahaa - Sinulla on sossun vuokrakämppä
Minulla on työkykyä - Sinulla ei ole ollut 20 vuoteen
Minulla on kavereita - Sinulla ei ole

Minun suorituskyky on nuoren liikunnallisen miehen suorituskyky - Sinulla on toinen jalka haudassa.

Siinä on ne meidän pikkuruiset erot, joita sinun kannattaa mietiskellä ennenkuin alat kuvittelemaan olevasi jotenkin parempi.

Laitetaan vielä yksi. Kun minä menen baariin, saan naista (jos haluaisin) - Kun sinä menet baariin, saat turpiisi.

7

259

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki rakkaat harrastaa sooloilua koska se on terveellistä ja pitää mieskuntoa yllä, se todistettu seikka G:stä ja W:stä, tosin yksi heistä on hanuristi.

      Populan päällikkö on erikoistunut aiheeseen ja on laukaissut itsensä useammin kuin muut on räplännyt ovenkahvoja hänellä ollen itsellään ovenkahvafetissi nytkin putsaillen kotinsa ovenkahvoja, jota teki päivittäin myös korona-aikana.

      He tapaavat määrävälein pitäen olymbiaadeja kenellä lentää pisimmälle, mutta voittaja on aina selviö, koska pääartistilla on 21 senttinen ja pursottanut itseensä piikillä lisää miestä, sekä jo kolmekymppisestä lukien napsinut sinisiä tabuja.

      Kaksi kesää nyt jäänyt poikien yhteiset sooloiltamat pitämättä koska päärunkkarin kihlattu on ollut nakitettuna niska limassa töihin ja tulevakin suvi melkoisella varmuudella jää väliin, koska raha ratkaisee.

      Tosin hehän ovat kaikki keskenään facekavereita ja pääartisti on erikoistunut kaikkeen mitä voi tehdä etänä, joten kosteat videopuhelut ja kuumat webbivideopalaverit on ratkaisu, tuut tuut.

    • Anonyymi

      Mua muuten hymyilyttää, ja kovin hekotuttaa, kun otan Pupelta... ha ha ha hanuriin.

      > § <

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Bemarimies tuli onnettomuuspaikalle ensimmäisenä ja aloitti ottamaan itsestään valokuvasarjaa ja pyysi uhreja sanomaan "juusto". Löysi lavan vierestä loukkaantuneen 40 kiloisen porsaan ja söi sen viereisessä pensaassa muristen pallomahaansa. Porsaan nahka suli niin hitaasti että pierua ei tullut viikkoon, jolloin Posso huolestui ja lähti Suomeen huoltoon koko omaisuus mukana, pyykkiteline, pyykkikori, kynsisakset, muovinen koristepuhveli, tuuletus porpeli ja nahkalaukku jossa 12 tunnin aamupuuroa kotimatkaa varten.


    • Anonyymi

      Aloittajan kattila kilahti... Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    • Anonyymi

      Kikkelis kokkelis sanoi pippelis puppelis.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      176
      10762
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      87
      10239
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      232
      5679
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      178
      4508
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      129
      2990
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      2985
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      38
      1786
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      298
      1378
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1220
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1144
    Aihe