Sinulle usein

Anonyymi-ap

mitään sanomatta lähelle tunkenut, älä tee enää kertaakaan mitään vastaavaa, tai saat kuulla sellaiset sanat, jotka tulet aina muistamaan! Minulla ei ole sinulle mitään hyvää sanottavana! Se mitä sinä teit ei ole hyvän tavan mukaista toimintaa ja siksi en halua olla koskaan missään tekemisissä kanssasi. Mitä kauemmin joku sinua ns. esittää sitä vähemmän pidän sinusta! Olen nähnyt painajaisia sinuun liittyen ja se kertoo minulle, etten pysty olemaan missään tekemissä kanssasi koskaan! En ole enää mukana ns. projektissa ja se tarkoittaa sitä ,ettet sinäkään enää voi olla osallisena projektissa. En hyväksy enääyhtäkään niistä elämääni joita on ns. mainostettu!

5

231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole mitään projektia tai kiusaamista!!!!! Kaikki on oman pääsi sisällä. Jos sinulla ei vielä ole hoitokontaktia, hanki apua tai pyydä lähisukulaistasi auttamaan avun hankkimisessa. Jos sinulle on määrätty jokin lääkitys, etkä syö niitä lääkkeitä, ala syödä niitä.

      • Anonyymi

        Luulet ilmeisesti näitäkin aloituksia tuottava gubbe, ettei sinun kirjalliset maneerisi näy läpi


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Luulet ilmeisesti näitäkin aloituksia tuottava gubbe, ettei sinun kirjalliset maneerisi näy läpi

        Mutta yksinkertaisille ja fakkiintuneille ihmisille tämä näytelmä toki menee läpi


    • Anonyymi

      Sun kannattaa hakea apua nyt ihan muualta.

      • Anonyymi

        Sun kannattaa miettiä muita vaihtoehtoja tehdä tätä elämänkoulun makuista populismia kun siirtyä aina seuraavaan miehen trollaukseen jos edellisessä käy keskustelu sen verran kuumana, ettei mene ku strömsöössä ns


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      437
      5483
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      173
      3276
    3. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      8
      3007
    4. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      98
      2801
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      71
      2168
    6. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      44
      2118
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      52
      2074
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      91
      1823
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      12
      1561
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      17
      1433
    Aihe