Lehmä vai pensas, tai olisiko kotoisasti rakkaan puska?
Kotihotellin ranskalaisen arkkitehtuurin tuloksena temppeli joka eri kuvakulmista valokuvattuna muuttaa muotoaan, se on nykyaikaa oikein pikselöitynä.
Ranskalainen arkkitehti on myös aktivoinut rakkaan oireilemaan, joka on haittavissa hieman kirjoituksiaan selaillessa.
Pilleri päivässä voisi helpottaa tuut tuut ja piipaa.
Ranskalaisen arkkitehtuurin vaikutukset Pattayan Savossa.
1
194
Vastaukset
- Anonyymi
HAAVEILLUUSIOMAILMAN TISMALLEEN SAMANLAISET.
Ohessa tismalleen samanlaiset veneet:
https://aijaa.com/czU5T5
https://www.nettivene.com/en/moottorivene/kala-kalle/973766
https://aijaa.com/91O2ri
https://www.nettivene.com/moottorivene/haiveli/967708
Seuraavassa ei vain tismalleen samanlaiset, vaan sama rakennus:
https://ibb.co/27vYztG
https://aijaa.com/JGXgOM
https://aijaa.com/0sJweo
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658
