Lesbotyttöjen pyllypano

Anonyymi-ap

Valikko
Pornonovellit.com
Haku
Switch skin
Etusivu/Lesboseksi
AnaaliseksiLesboseksi
Lesbotyttöjen pyllypano
06.01.20210 48 905 3 minuuttia
Lesbotyttöjen pyllypano :

Sara soitti Neean ovikelloa. Sydän pamppaili jo ja pimpissä oli paineen tuntu. Mitähän ihanan rivoa tytöt tänään keksisivät? Siitä asti kuin Sara ja Neea olivat erään saunaillan päätteeksi keksineet, miten hauskaa toisen tytön vitulla leikkiminen voi olla, he olivat tapailleet poikaystäviltään salaa ainakin kerran viikossa. Poikaystäviensä kanssa tytöt harrastivat normiseksiä, mutta kahdestaan he kadottivat kaikki estonsa ja nussivat kuin kiimaiset eläimet.

Neea avasi oven leveästi virnuillen. Hänellä ei ollut muita vaatteita kuin valkoiset nilkkasukat, ja Saran nälkäinen katse vaelteli yli terhakasti pönöttävien tytönrintojen jalkoväliin, jossa Neean söpö tussu nöpötti ohuen vaalean karvoituksen alla. Sara heittäytyi vasten ystäväänsä ja antoi tälle kuolaisen kielarin.

”Arvaas mitä mä kekkasin”, Neea kysyi hymyillen. ”Riisu kuteet ja tuu olkkariin.” Sara riuhtoi kiihtyneenä paidan ja housut yltään – rintaliivejä ja pikkareita hän ei ollut edes viitsinyt laittaa. Olohuoneen lattialla oli tuubi liukastetta – ja vihreä kurkku. ”Tää on ihan sikarivoo”, Neea kihersi. ”Tollasta kurkuu voi käyttää dildona… kakspäisenä dildona! Me voidaan saada ”kyrpää” yhtä aikaa! Täytyy vaan kattoo että se on tarpeeks pitkä ja vankka ettei katkee.”

Sara otti kurkun käteensä ja ihaili sen kiiltävää pintaa. Nuoren lutkan pillu oli jo herahtanut ihan märäksi. ”Ja arvaa mitä muuta”, Neea kuiskasi kaverinsa korvaan. ”Mä haluun kokeilla sitä pyllyyn!” Saran silmät laajenivat. Kiimasessioissaan he olivat jo nuolleet ja sormittaneet toistensa peräreikiä, mutta mitään noin isoa neitien anaalissa ei ollut ollut. Poikaystävillä ei olisi tullut mieleenkään kehdata ehdottaa persepanoa omille söpöläisilleen.

”Uuhh, vittu joo”, Sara sanoi käheällä äänellä. ”Tehään se nyt!” Hän suorastaan tärisi kiihtymyksestä. ”Miten päin me ollaan?” ”Mä haluun nelinkontin, perseet vastakkain”, Neea opasti. Sara hihitti. Lutkat nussisivat nelinkontin kuin eläimet.

Neea pursotti liukastetta kurkun molempiin päihin ja siveli kädellään niin että koko jämäkkä vihannes oli liukas. Sitten neitoset menivät kontilleen peräpää pystyssä. Molemmilla horoilla oli täydellisen pyöreät, pehmeät mutta kiinteät pakarat, joilta olisi voinut ponnahduttaa kolikon. Neean perse oli vähän leveämpi, Saran pyöreämpi. Saran peräaukko oli aavistuksen ulkoneva ja sileämpi kuin Neean ryppyinen reikä. Neean vittu oli kuin keskeltä halkaistu hedelmäviipale, Saran tussusta tususivat ulos lihaisat häppärit.

Neea asetti kurkun persereiälleen ja alkoi työntää. ”Ooh!” Kurkku ei ollut aivan ohut, mutta liukasteen ansiosta se lurpsahti sisään helposti. ”Pepussa tuntuu eriltä kuin pimpassa… Tuntuu niin täydeltä”, Neea huohotti ja alkoi liikutella kurkkua edestakaisin. ”Hei hutsu, mulle kanssa!” Sara kimmastui. ”Okei, okei… mä pidän tätä paikallaan niin peruuta siihen…” Sara työnsi töröpersettään eteenpäin ja hamuili kädellään… Hän sai otteen ja kurkku kosketti anaalin suuta… Työntö, työntö, ja se oli sisällä. Nyt oli Saran vuoro päästää nautinnollinen voihkaisu. Paksu kurkku jomotti tukevasti kummankin likan peräsuolessa.

Nuoret lortot olivat hetken paikoillaan nautiskellen tuosta raskaasta painon ja paineen tunteesta aiemmin koskemattomissa anaalitunneleissaan. Kurkku täytti pyllyn sisuksen lähettäen uudenlaisia nautinnon värähdyksiä ympäri tyttöjen lantionseutuja. Molempien märät pillut olivat auenneet paljastaen pinkit sisuslihat. Kiimaiset nuoret vitut olivat kuin ihmeissään miksei tämä herkku ollut tunkeutunut siihen ”oikeaan” tytönreikään.

Sitten Neea ja Sara alkoivat liikuttaa peräpäitään eteen ja taakse. Ja taas uudenlaiset kiiman aallot säteilivät ympäri kroppaa, kun vihannes hieroi ja hinkkasi peräsuolen herkkää sisusta ja painoi vittua aivan uudesta suunnasta. ”Aaaahh… oi vittu… tää tuntuu niin vitun hyvältä”, Neea huohotti. ”Entä sulla tyttö..?” Sara yritti saada sanaa kuivuneesta suustaan. ”Joo.. joo… jooo… uunnghhh… Mun perseessä tuntuu niiiin ihanalta… aaaaa….”

Mitä enemmän tytöt kirnusivat eestaas, sitä liukkaammaksi suoli muuttui. Välillä tuntui että pitäisi ulostaa kurkku pois, sitten ahnas perse tuntui suorastaan imevän sitä syvemmälle sisäänsä. Likkojen nytkytys kiihtyi ja molempien peräpäästä alkoi kuulua rivoja maiskahduksia, jotka vain kiihottivat lutkia enemmän. Nyt kurkku oli jo neitien pyllyliman liukastama ja kulki niin sutjakkaasti, että takaisinpäin työnnöillä tyttöjen pakarat läpsähtivät yhteen.

6

2609

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Neea oli tunkenut kaksi sormea vittuunsa ja pumppasi sitä samalla kun nussi persettään. Sara hieroi omia pilluhuuliaan raivokkaasti. Molemmat huorat päästivät kimeitä tyttömäisiä ulvahduksia. ”Aaaaahhh… aaaahhh… vittu mä tuun!” Neea parkui. ”Oh, oh, oh, oh aaanggghhh voi kyrpä aaahh”, Sara sopersi. Kurkun levälleen pakottama peräaukko alkoi supistella molemmilla tytöillä lähes samaan aikaan, kun raju orgasmi tärisytti nuoria naisenalkuja.

      Tytöt lysähtivät eteenpäin ja liukas kurkku pullahti ulos molempien ammottavista rei’istä. Molempien likkojen peppuaukko tuntui hellältä, avonaiselta ja limaisen märältä. Jalat tuntuivat heikoilta ja suuta kuivasi. ”Tsiisus mikä orkku”, Neea huohotti ja kierähti Saran viereen. Hän vei kätensä kaverinsa pyllyvakoon ja veti sen Saran näkyviin. Sormet kiiltelivät märkinä. Neea vei kikattaen sormet Saran kasvojen eteen ja Sara haistoi oman perseensä vähän tunkkaisen aromin. ”Vitun huora”, Sara kikatti ja tyrkkäsi sormet pois. Mutta anuksistaan tytöt tulisivat jatkossakin nauttimaan.

    • Anonyymi

      Copy/Paste 🤣🤣🤣

      • Anonyymi

        Vituttaako? 🤣


      • Anonyymi

        Mistä tietäisin? 🤣🤣🤣


      • Anonyymi

        💩💩💩


    • Anonyymi

      Nolo

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      450
      1965
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      152
      1269
    3. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      94
      1173
    4. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      71
      1153
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      114
      1147
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      180
      1028
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      100
      783
    8. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      52
      714
    9. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      711
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      674
    Aihe