teidän nimet on ensimmäisenä listalla tutkinnassa. Tiedossa kaikilla, en mä tästä hiljaa oo ollut ja nimet on kerrottu.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Haluatko kertoa enemmän tästä?
- Anonyymi
Harmi ettei provomies ikinä täydennä tätä nollatietoa
- Anonyymi
Sivusta. Pelaatko itse useammilla korteilla, kun joudut näin ennakoivasti toimimaan? Herättää ainakin minussa tällaista epäilyä? Harhainen mielikuva ihmisistä synnyttää tällaista ja ei se itsellekään ole hyvästä, pelkäät aina pahinta kaikesta, mikä jollain tavalla tuntuu sinuun kohdistetulta?
Epäileväinen olen itsekin muutaman henkilön suhteen, mutten ole silti kokenut tällaisiin toimenpiteisiin ryhtyväni? On muun muassa uhattu kuristamalla tappamista, kiven murikalla liiskaamista jne. Näiden takia olen vain muuttanut omia käytäntöjä muuksi.
Vältän näin turhalta tuntuvia kohtaamisia näiden ihmisten kanssa. Onneksi raajat liikkuu ja toimii samalla hyötyliikuntana itselle, kun joutuu enemmän haastaa itseään fyysisesti. Hyvän kautta tulevaan. Pelot ovat aina hyvä ottaa todesta, jos uhkaillaan ja haastetaan fyysisesti. Muuten tuntuu enempi turhalta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802127Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3671290Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu321210- 1411058
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa153929- 103876
- 45747
- 62746
- 61716
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63692