1. Selesmaa-matsi. Keita nousi kertaheitolla suuren kansan tietoisuuteen olemalla samaan aikaan kehässä Arvo Kivelän ja Aki Selesmaan kanssa. Pera otti tilanteen coolisti ja päätti yrittää miellyttää Professoria lähtemällä KOLMANNESSA erässä pihalle.
2. Esnault-matsi. Pera ekakertaa tulessa, tarkoitus oli ottaa kevyesti tuntumaa ammattinyrkkeilyyn, ja se onnistui täydellisesti. Alle kahdessa minuutissa ulos, mitalit kaulaan ja dokaamaan.
3. Näytösmatsi Laitista vastaan. Kuopion taistelevat kylpylävieraat saivat viihdettä koko rahan edestä. Kehätyttönä Kotkajuuri ja kansa palvoo!!!!! Muutaman kerran oli pakko itekin vetää kuivat Krisua katellessa.
4. Lukuisat voitot. Näissä on vähän mitään yllättävää, koska Pera on ollut suvereeni sen jälkeen kun kevyet tuntumat haettiin, Professori vakuutettiin ja oppirahat maksettiin.
5. Costa Blancan leiri. Pera vei tangokuningasta kuin litran mittaa ja Pirisen lierihattu lenteli ympäri hallia. Rannalla Pera harjoitteli kyykyssä vaanimista lyömättä.
Postatkaa oma top femmanne, jos teissä on miestä!
Pera Keitan TOP 5 esitykset!
5
458
Vastaukset
- Anonyymi
Ja lisätään vielä kutonen.
6. Mambo no. 5 Junon kanssa. Ei ole flopannut enää vuosikausiin. - Anonyymi
Ja vielä,,,,!!!!
- Anonyymi
1. Sparrit Nikolai Kodinia vastaan Varalan urheiluopistossa Tampereella 2008
2. Ilja Baltaksin nöyryytys Oulussa 2011
3. Vasen koukku Pirisen pistariin Välivainion väestönsuojassa 2014
4. Esnault
5. Selesmaa - Anonyymi00005
1. Haapaveden kunnan psykiatrisen osaston täysputsaus. Ei enää potilaan potilasta, kaikki hullut pakeni Pudasjärvelle.
2. Vasen koukku Juuassa leirillä (Pirinen putosi perseelleen)
3. Kyykyssä vaaniminen Liperissä 2017
4. Toyota Hiacella otetut 9 MM-pistettä
5. Jokainen Opan kanssa ajettu kinttupolku Tiibetin vuoristossa - Anonyymi00006
Ehdottomasti se kun sekoitin hänet Matias Launiaistoon ja luulin että Keita kepitti Kootan sm:eissä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad971615- 541083
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4201031- 166952
- 57782
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126762- 51698
- 79680
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38655- 57651