Ensi kerralla voisi reilusti sulkea kaupan koko remontin ajaksi, eikä pitää puolittaista kauppaa avoimena ja sekavana.
Edes kaupan oma insta-kanava ei "hauskoila" remonttipäivityksillä pelasta asiaa.Koko kauppa uusien päälliköiden ja ideoiden tarpeessa
Edes kaupan oma insta-kanava ei "hauskoila" remonttipäivityksillä pelasta asiaa.Koko kauppa uusien päälliköiden ja ideoiden tarpeessa
Vastaukset 5
Vanhimmat
Asioi Tarmolan KKK-kaupassa tai Näsin persemarketissa jos Kevarin remppa häiritsee.
Toki asiakkaille ikävää tuo remontin keskellä asiointi mutta monelle huonosti liikkuvalla on tärkeää saada ne perustarpeet mahdollisimman läheltä. Joten ei tuo remppa nyt maailmoja kaada ja loppuuhan se toki aikanaan, ja saa sitten kitisijäkin viimeisen S- brändin mukaan stailatun kaupan ihasteltavaksi.
Ainut toive uudistuksen suhteen oli, oli että hedeläosaston vaaka olisi siirretty lähemmäs etuosaa tai ihan jopa lisävaaka sinne. EI toteutunut pyynnöstä huolimatta.
Ans kattoo nyt, joko remontin jälkeen tuokin turha toiveesi olisi toteutettu.
Alkaa olemaan vanha viestiketju, mutta kommentoin silti.
Laittoivat sitten 4 vakaa samaa nippuun. Ennen ne oli sijoiteltu eripuolille. Miksi näin erikoinen ratkaisu?