Antaisit valon pilkahduksen elämääni kun

.. laittaisit rakas edes viestin.
Marraskuu lähenee ja vie syövereihinsä.

- Naisesi
23894
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Jos tietäisin, että olet minun hän niin laittaisin sinulle heti whatsapissa viestiä. Tieto siitä, että tykkäisit minusta olisi valonpilkahdus minun elämään. Olet rakas.

Mieheltä

Äänestä
  • Sivusta - viimeinen viestini, koska sen sait? Laitan sinulle viestin jos se todella olet sinä

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Sivusta - viimeinen viestini, koska sen sait? Laitan sinulle viestin jos se todella olet sinä

    Siitä on ihan liikaa aikaa, joskus syyskuussa se oli.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Siitä on ihan liikaa aikaa, joskus syyskuussa se oli.

    ..niin oli..
    Liian kauan..

    Äänestä

  • No nii 🙂

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Siitä on ihan liikaa aikaa, joskus syyskuussa se oli.

    Niin oli syyskuussa kun miehelle meni perille viestit vielä. Tarkalleen ottaen 7.9. Kiitos paljon.

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    No nii 🙂

    Olitko se tosiaan sinä?

    Äänestä

Marraskuukin kestää vain kuukauden.
Jos kaipaat valoa, laita kausivalot.
Herra Jeesus Kristus on meidän uskovien valo myös pimeydessä.
Aina voi myös tehdä tulet, vaikka lähimmälle laavulle.

Äänestä
  • Tunnekylmä olet.

    Äänestä

  • Aloitus ei ollut minulta. En kirjoita sinulle tänne, enkä muuallekaan. Luen vain näitä täällä, ja tunnistin sut J.

    Rajat on minullakin.

    P

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Aloitus ei ollut minulta. En kirjoita sinulle tänne, enkä muuallekaan. Luen vain näitä täällä, ja tunnistin sut J.

    Rajat on minullakin.

    P

    En ole J. Että mene vaan muualle huutelemaan P..

    Äänestä

  • Kun tietäisin varmaksi että juuri sinulta❤.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Kun tietäisin varmaksi että juuri sinulta❤.

    Vahvasti tuntuu sinulta mutta tiedät että odotan wtsup enkä tänne..

    Äänestä

En usko että se nainen rakastaa minua sillä tavalla, että haluaisi ikiomaksi ja olla aina vierellä. Tai millään tavalla. Ihan mahdotonta.

Äänestä

Kuka nainen?

Äänestä
  • Vanha nainen hunningolla🤭

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Vanha nainen hunningolla🤭

    No heh heh heh heh heh

    Äänestä

Uskot vielä tähän rakkaustarinaasi, mies? Toivotaan että joku muukin uskoo, niin ei tarvitse yksin uskotella ns

Äänestä

Haluisin niin nähdä kun samassa kaupungissa kuljetaan, mutta ei vilaustakaan sinusta nainen.

Äänestä
  • Ei sinua näy vaikka hiukan etsisi ja se on tosi sääli. Cittari ei taida olla sun mestasi, tilaat varmaan ostokset koottuna.

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    Ei sinua näy vaikka hiukan etsisi ja se on tosi sääli. Cittari ei taida olla sun mestasi, tilaat varmaan ostokset koottuna.

    Kuinka pitkään olet ollut cittarissa töissä?

    Äänestä

Kaunis viesti!!! Loppu syksyssä on todella syöverin tuntua, lehdet tippuvat ja luonto tuoksuu lopulliselle. Kesäisistä muistoista päällimmäisenä lomailijan aurinkoillat ja kohtaamiset, jotka tuntuivat omalta haavepaikalta. Tunteet tulevat ja menevät kuten hengityskin, kun niitä ei yritä piiloittaa tai ohittaa, kesällä on avointa aikaa. Viestissä kauneimmalta kuulostaa "naisesi" sana, se saa aikaiseksi tunnetartunnan, tunteen että kohdatessamme sydämemme alkavat lyödä samaan tahtiin. Se on täyttä totta silloin kun odottaa kohtaavansa naisen joka tuntuu rakkaalle. Kohdatessa hengästynyt sydän aiheuttaa ongelmia, vaikka haluaisi jäädä tuijottamaan naista pidemmäksikin ajaksi, levoton ja rauhaton olo pakoittaa siirtymään kauemmaksi naisen lähettyviltä, hengittämään keuhkot ja ajatukset tyhjiksi. Naisesi saa sen aikaiseksi, se on jotain yliluonnollisen ja rakkauden välissä, se vaatii rakkaustyötä, avointa mieltä talven romanttisuuteen ja oikeita suudelmia.
https://youtu.be/p14-DQMning

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

.. laittaisit rakas edes viestin.
Marraskuu lähenee ja vie syövereihinsä.

- Naisesi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu