Outo Wolt on

Toinen hakee tilatut tuotteet
Kuski odottaa Nordea aukiolla
Pyörän tarakalla lämpö kuljetusboxi
Eiköhän ne tilaukset pidä pakata siihen eikä johonkin kassiin ja sitten boxiin?
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiiiii!!!!! Et kysynyt lupaa tälle aloitukselle tiedät kyllä keneltä....Nyt sinusta voi tulla lopulta hänen sukulaisensa.

Äänestä
  • Paniikki!!!!! Hän jonka nimeä emme mainitse ei tykkää jos joku muu ku hän tekee täällä alotuksia

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toinen hakee tilatut tuotteet
Kuski odottaa Nordea aukiolla
Pyörän tarakalla lämpö kuljetusboxi
Eiköhän ne tilaukset pidä pakata siihen eikä johonkin kassiin ja sitten boxiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu