Ette millään

Anonyymi-ap

tunnu ymmärtävän sitä, että olen voinut todella huonosti jo vuosien ajan sen takia, mitä kaikkea olen joutunut kokemaan projektin takia. Olen hyvin väsynyt ja totaalisen turhautunut siihen, etten saanut elää rauhassa edes omassa kodissani, koska tietyn henkilön takia toteutettu ns. tiedon pommittaminen on ollut lähes 24h ajan käytössä! Tarvitsen ainakin puoli vuotta aikaa siihen, että tulisi sellainen tunne, etten enää ole ahdistunut kaikesta kokemastani. Haluan keskittyä työntekemiseen seuraavan puolen vuoden ajan ja sitten kesän korvilla toivon voivani niin hyvin, että olen motivoitunut tutustumaan ikäisiini miehiin. Jos ette tätä ymmärrä, ette ole hyviä ihmisiä!!

1

128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Palstastako puhut? Otsikko kuulostaa siltä kuin kohderyhmänä olisivat palstalle kirjoittelevat. Täällä on sakkia laidasta laitaan. Osa on ilkeitä ja osa suorasukaisia. Älyllistäkin elämää löytyy ilkeilijöiden lisäksi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      121
      4200
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3495
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      68
      2110
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      221
      1566
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1462
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      247
      1116
    7. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      785
    8. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      736
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      20
      726
    10. Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?

      Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,
      Sinun unelmalomasi
      6
      705
    Aihe