Perään huutelen, vielä selkä näkyy. Jos tilanne kaiken tapahtuneen jälkeen todella on tämä, niin voin sanoa varmaksi, että mun kaipailusta ei tarvitse enää välittää, siitä ei enää kuulu.
Kiitos selkeästä viestinnästä
Anonyymi-ap
12399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Miksi ei kuulu.
Mulla on ihan samanlainen fiilis. No more.
Elä aina nalkuta ❤️
Alan pikkuhiljaa ymmärtämään miten asiat on. En jaksa enää käyttää mun energioita, koska se on niin turhaa. Onhan se jo nähty.
Energiat muuhun, kyllä!
Ei jää ikävä sinun piilokaipailujasi!
Hyvästi!
Hyvästi!
Lupaat vain muru mutta toteutus ontuu as usual. 😉
Puhutaan nyt viikonloppuna.
Minä olen ilmaissut sen miltä nyt tuntuu shokkiuutisten jälkeen. En olisi ikinä uskonut sitä mitä kuulin mutta nyt samalla se selittää niin monta asiaa, jo vuodelta 2004.
Olet nyt kaikin tavoin tunkeutunut ajatuksiini kuultuani uutiset. Toivon sinulle nyt vain kaikkein parasta. <3
Olisiko kuitenkin edes yhden kerran kannattanut puhua suoraan.
Olisiko kuitenkin edes kerran kannattanut puhua kaivatun kanssa suoraan. Muuten ei ole mitään tapahtunutkaan.