Lintujen laulua ja koirien haukuntaa

Eikös täällä Kajaanissa ole mitään muuta kuin musiikkia?
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Työttömien määrä kasvaa ja samanaikaisesti on yhtä paljon vapaita työpaikkoja. Ihmiset eivät halua työtä Ihmiset haluavat kuunnella musiikkia.

Äänestä

Paljonkin on asioita mitä voi tehdä huvikseen ei tarvitse tivolissa käydä.

Äänestä

Vain jänis on luokiteltu nisäkkäistä heikommaksi mitä ihminen ja tämä kertoo miten vaarallisessa maailmassa elämme.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikös täällä Kajaanissa ole mitään muuta kuin musiikkia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu