Jos jollain olisi ladan perämurikka jouten nin kannataa tyrkyttäää. oma on paskana rikki sökö tai jotain sinne päin.
Lada
mtl
3291
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei ole totta! Täällähän on väitetty, että Lada on täysin viaton tuote(en kehtaa käyttää auto-nimeä) ja kestää isältä pojalle.
Kestäähän Lada tietysti isältä pojalle, mutta kun on kyseessä kestäminen isoisältä pojanpojalle, niin joskus saatta olla aihetta pienehköihin huoltotoimiin.
siinä renkaat ainakin isältä pojalle. Tai siis ne ei ehdi ruostumaan ja maatumaan vielä siinä ajassa muiden osien tapaan.
Ei mut oikeesti viime kesän Tuulilasi Turbossa oli juttua ladasta johon asennettiin turboahdin. Auton pakoputki vedettiin konepellistä läpi traktoreiden tapaan. Hyvät tyypit sillä nähtävästi lähti. 1.5 bar:lla 0-100km/h 9.9s