Täällä on kaipaajia jotka odottaa että toinen tekee lähestymisen jollain tavalla, siksi koen etten kuulu enää tänne ja sitten tulee huutia tai "miksi olet vielä täällä" kysymyksiä kun selviää että on jo yrittänyt. Liian eri henkistä porukkaa. Rupean kirjoittamaan ajatuksiani muualle tästä lähtien.
Kunnes mitään ei ole
Anonyymi-ap
111821
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Niinkö gubbe tosiaan meinaat, että liian henkistä porukkaa🤭
Ei taida olla gubben tekstiä hänellä aivan eri tyyli kirjoittaa.
Kiitos, että kerroit meille kaikille.
Lähti taas sulla pompottelu kovilla kierroksilla, ihan kohta donkkaat👍Sivusta
Laittahan kirjottaen jossakin muualla,juu
Ei, et mennä saa. Osut monesti kommenteillasi kipukohtiin. Teet arjesta juhlan ❤️
Et sä gubbe mihinkään muualle siirry. Täällä sä nariset loppuusi asti.
Ei pidä täysin paikkaansa mutta totta on että odottaa moni että kaipauksen kohde lähestyy ekana koska itse ei voi.
Ei voi siksi että se katsottaisiin tunkeuluksi tai vainoamiseksi, ahdisteluksi...
On kyllä yritetty montakin kertaa.
Jäljelle jää vain kaipauskortti ja toivottomalta tuntuva odotus.
Siis olet yrittänyt monta kertaa🤔 eli miten suhtauduttiin ja millä tavalla yritit ottaa yhteyttä?? Jos olet selkeästi yrittänyt niin että kohde tietää että juuri sinä olet kiinnostunut mutta jos et saa vastakaikua niin oliskohan niin ettei ole kiinnostunut.
Oli nuorempana kiinnostunut kovastikin.
Muistahan sitten, että palstalle kirjoittelu ei ole yrittämistä. Jos jotain haluaa, on sen eteen laitettava ITSE tikkua ristiin