Paras kebab Imatralta

Anonyymi-ap

Kebab riisillä, toiveet annoksen suhteen: ohuet kebab suikaleet, hyvin maustettu irtonainen riisi, suurehko annoskoko, hyvä salaatti ja kastike. Mistä paikkaa hakisit Imatralta? Mikä pääsee lähimmäksi noita toiveita, hinta ei ratkaise.

29

894

    Vastaukset 29

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kotona leivinuunin jälkilämmössä hautunut paahtopaisti.

      • Anonyymi

        Kiitos vastauksestasi kysymykseeni: mikä on parasta äiskän laittamaa ruokaa pikkupetterille ennen pikkukakkosta ja hammaspesua


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiitos vastauksestasi kysymykseeni: mikä on parasta äiskän laittamaa ruokaa pikkupetterille ennen pikkukakkosta ja hammaspesua

        HAISTA PASKA


    • Anonyymi

      Mainostin Kassandraa mansikkapaikassa ja kommenttini poistettiin sääntöjenvastaisena...Yllä oleva haistattelu sai kuitenkin olla. En ymmärrä millä logiikalla näitä kommentteja poistellaan.

      • Anonyymi

        No mitäpä luulet kun homopetteri toimii sheriffinä niin mikä on lopputulos?


      • Anonyymi

        Kävimme pariin otteeseen Kassandrassa. Palvelu oli sekavaa, tuli väärät annokset osa pihveistä oli sitkeää eli ihan normaali kebula ei mitään erikoista. Menen miellumin Kenttiin !


      • Anonyymi

        Kiitos vastauksestasi, ilmeisesti sitä paikkaa pitää sitten kokeilla joku pvä.

        Mitä tulee viestien poistamiseen, niin suomi24 tulee kymmeniä tuhansia viestejä päivittäin. Ei niitä kukaan kerkeä valvomaan, siksi se tehdään tekoälyn voimin ja varmasti siinä on yleisin syy miksi asiallinenkin viesti saattaa lentää roskiin. Kone näkee esim kielletyn sana jossain toisen sanan sisällä ja se voi riittää..uskoisin näin.


    • Anonyymi

      Canada

      • Anonyymi

        Paista haska


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paista haska

        HeH


    • Anonyymi

      Joskus muinoin Darassa oli parhaimmat kebabit, mutta siitä on jo aikaa pitkälti toistakymmentä vuotta. Liekö silloiset pitäjätkään enää Imatralla?

    • Anonyymi

      Kuka syö pitsaa ja kepappii? Ei ainakaan oikea mies,vain suomi mies syödä paskaa, sano yks pitsa kuski poliisit sarjassa ku sakot sai, pollarit jäi hiljaseksi. Olen samaa mieltä, ko. aineet ovat paskaa! Läskisoosi on miesten ruokaa.

      • Anonyymi

        jepjep


      • Anonyymi

        Oikein! Karvakäsien sontaruokia en syö vaan kunnon kotiruokaa. Kebab ukot menestyyvät kun jättää verot maksamatta?


    • Anonyymi

      Pitsan ja kepapin syöjät ovat jo 15-v alkaen elttaantuneita läskejä, yök..t Kiia 17-v
      Ei näy edes pili massun alta...kih...

      • Anonyymi

        Ou Jee Ou Jee


    • Anonyymi

      Seven Grilli

    • Anonyymi

      Mansikkalan grilli on vissiin joku pienen sisäpiirin suosittu sisäsiittola. Tulee aika hyvin harvoin käytyä ja nyt vielä vähemmän, asiakaspalvelun takia. Myyjällä joku pakonomainen tarve hakea huomiota ja kun tulet sisään uutena asiakkaana niin möllöttää tiskin takana sanomatta mitään. Just että käytänkö viittomakieltä vai onko tuo sokea. Kun tulee aika laittaa lisukkeita , jos et ota jotain niin tuntuu että se nyt on jotain ihmeellistä. Hyvin vaikean tuntuinen asiakaspalvelutilanne muutenkin. Safkojen koko kuulemma pärstäkertoimen mukaan, jossei oo nimi vieraskirjataulussa ja et käy syömässä 5 x viikko ja mielistele niin isot mp:t on pienet. Pääosin sapuskat hyviä, mutta tuo muu perseily kannustaa hakemaan muualta vaikka kalliimmalla ja kauempaakin.

    • Anonyymi

      Kentissä hyvät pitsat kylläkin riippuen siintä kuka ne siellä tekee.....

    • Anonyymi

      Onko Eurokebab loppunnut kun paikka pimeenä ???

    • Anonyymi

      Eurokebab imatrankoskella!

    • Anonyymi

      Iskender keban on myös hyvä ravintola siinä torin vastapäätä

      • Anonyymi

        YWAH


      • Anonyymi

        AI JOUTSENOSSA


    • Anonyymi

      Euro kepappi on nykyään Rajapatsaalla

    • Anonyymi

      Paskaahan nuo myyvät, ruuan kanssa mitään tekemistä. Naureskelevat vaan, kun alikehittyt kansa maksaa siitä vielä😄 Tuollaiset kelatuella pyörivät "ravintolat" pitäisi veivata hevonvittuun täältä😄

      • Anonyymi

        No nyt puhut asiaa onnetonta ja halvalla tehty sontaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No nyt puhut asiaa onnetonta ja halvalla tehty sontaa.

        Kentissä oli tänään erittäin maukas rullakebab nam.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kentissä oli tänään erittäin maukas rullakebab nam.

        HeH HeH HeH HeH HeH HeH


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      393
      1038
    2. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      303
      984
    3. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      895
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      78
      771
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      78
      752
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      736
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      665
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      656
    9. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      641
    10. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      39
      640
    Aihe