Jouduin tilaamaan ambulanssin

Jouduin tilaamaan ambulanssin aivan hirvittävän packahädän vuoksi. Ensihoitoyksikkö työnsi ison imuletkun perceeseeni ja imi arviolta viisi litraa veteIää haisevaa ripuIia peräsuolestani.
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No just, olihan sitten taas keikka....

Äänestä

mä en usko aloittajaa. aloittava on hemmetin huono valehtelee

Äänestä

Uudellamaalla haetaan hätänumeroon soittanut sontaseppo ambulanssikopterilla ja kyyditään 100 metrin korkeuteen. Tämän jälkeen heitetään ulos.
Kumipyörälanssit kuskaavat sontasepot suoraan mereen. Soitellaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jouduin tilaamaan ambulanssin aivan hirvittävän packahädän vuoksi. Ensihoitoyksikkö työnsi ison imuletkun perceeseeni ja imi arviolta viisi litraa veteIää haisevaa ripuIia peräsuolestani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu