Heippa nainen onko autosi renkaat vaihtamatta, tai huolto tai korjaus tarvetta autolle, mökille tai kotiin mieluiten Varsinais-Suomi, Pirkanmaa, Häme, Satakunta alue tarvittaessa toki muualle myös laitahan sähköpostia [email protected] voit myös laittaa sinne esim Kik tunnuksen jos sellainen on. sovitaan paremmin.
Olen 187/87 kiltti alkuun livenä vähän ujo 38v mies. Voidaan mennä vaikka vaihtari jutulla tai miten sovitaan joko kerta avuksi tai miksei ihan satunnaisesti, kun tarvetta ilmenee
Nainen kaipaatko apulaista
21
1148
Vastaukset
- Anonyymi
Pääseekö kuitenkin mukavat ja siistit miehet kanssa mukaan teidän auttamisreinkiin? On lietepuolelta tällainen tarkentava kysymys noussut esille.
- Anonyymi
Pitäjän lieterinkisä on kokeneita miähiä kumminvaihtoon ja vaikkapa kyntöhommiin! Lisäksi tietysti sujuvat lietekaivontyhjennykset ja kaikki piänemmät ja isommat tyät!
- Anonyymi
Nyt narahit, vähintään 3-kuukaude karessi.
Kela tutkii.- Anonyymi
Kelan tutkijoilla on arpeetia, kun tutkii jo levitetyn lietteen määrän!
Kun liete on imeytynyt savipeltoon ja alkanut tuottamaan kasvuvoimaa, kelan analyytikko on kykenemätön selvittään levitetyn kasvuvoiman määrän!
- Anonyymi
Olen nainen ja eronnut noin puoli vuotta sitten. Nyt olisi sellainen tilanne että haluaisin kiikeliä. Onko antajaa?
- Anonyymi
Wau johan pomppas.
- Anonyymi
Minä tulen! Pitkä ja paksu.
- Anonyymi
Siis kiisseliä....
- Anonyymi
Ilmeisesti käy vain lietemies?
- Anonyymi
Exäsi kyl antaa jos nätisti pyydät. Oliko ikäsi 29-30?
- Anonyymi
Alan huomenna leipomaan rinkelimunkkeja, ja tarvitsisin munkin reijälle tekijän. Iso reikä pitäisi saada!
- Anonyymi
Olen 35-vnainen ja lipastoni alalaatikko jumittaa. Se tarvitsisi höyläystä..ja runsaasti! Löytyisikö höyläriä?
- Anonyymi
Mikäli lietekaivosi kaipaa tyhjennystä, höyläys onnistuu kertakäynnillä!
- Anonyymi
Koska ja milloin
- Anonyymi
osoite tänne niin kalusto lähtee välittömästi!
- Anonyymi
"Olen nainen ja eronnut noin puoli vuotta sitten. Nyt olisi sellainen tilanne että haluaisin kiikeliä. Onko antajaa?"
Mä voin antaa jos oikeesti tarvitset kikkeliä? Valitettavasti joudun pyytämään tästä lystistä 150€ kumin kans/kerta tai ilman kumia 300€/kerta myös imut onnistuu 60€/krt- Anonyymi
Eikös se kikkeli kelpaakkaan vai eikö oo rahaa kun juuri loppui sulta työt?
- Anonyymi
Oot liian nuori mulle, tuollaiset sällit mitään osaa.....
- Anonyymi
Vanhempi mä oon kuin sä. Annas ku arvaan sun ikäs...täytät kohta 30v?
Itse olen 59v et revi kuule siittä TEINI! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vanhempi mä oon kuin sä. Annas ku arvaan sun ikäs...täytät kohta 30v?
Itse olen 59v et revi kuule siittä TEINI!Ens kuussa 58 v. Revippä itse siitä sitten, tähän ikään mennessä tehty remonttia jos toistakin autoissa ja taloissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ens kuussa 58 v. Revippä itse siitä sitten, tähän ikään mennessä tehty remonttia jos toistakin autoissa ja taloissa.
Juu juu ja lehmätkin lentäisi jos niillä olisi siivet... Kakara sä vielä oot! Yrität vaa olla parempi kuin muut...
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1842679Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 64921
- 67894
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20800Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait237797Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708