Voisiko nämä kaksi yhdistää.
Pääseekö jopolla kuuhun? Onko Juuassa kuu hulluja?
Kuu hullut
15
522
Vastaukset
- Anonyymi
Loppu syksyn kuutamon. Taisi tai puoli. Täydet vai puoli täydet kivekset. Tulee mällit ja lentää kuin kolibri.
- Anonyymi
Nuo sanat voi yhdistää: Kuu hullu = kuuhullu.
- Anonyymi
Häkki heiluu sanoi supi!
- Anonyymi
Juuassa on kuulemma hullukuu seura.
- Anonyymi
Jopolla voit ajaa terveyskeskukseen
- Anonyymi
Jopolla keulin ja sepalluksen napit kylmästi kiristää kiveksiä.
- Anonyymi
R.A.N.T.E.E.N.
V.A.H.V.U.I.S.T.A.
A.H.N.U.K.S.E.E.N. - Anonyymi
Vanhan jopon jousitettu satula on hyvä runkkaus paikka.
- Anonyymi
Jopoa ei kannata kusipäälle ostaa kun sulka perseeseen ja potku riittää!
- Anonyymi
Tunnen useita kuukautishulluja naisia.
- Anonyymi
kuu kautis hullu.
- Anonyymi
Huhuuuu huuhuuu kuu hulullluuuuu huhuuuu.
- Anonyymi
Aloituksen laatun versus saadut kommentit niin jotain uskomatonta.
- Anonyymi
Todella HK
- Anonyymi
Tää kun kullin saa jäykäksi ja jopolla kilometri susien kuutamo ulkvonnassa. Jos silti kulli väpättää jäykkänä olet panomies.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1344835Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii504726Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333727Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom132851Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole462828Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1462740Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862603Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin692337Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt571983Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1531824