hankin viimetalvena nämä renkaat ja aluksi hiukan epäilin näitä kun hinta oli asennettuna 230€/sarja ja ennen näitä oli ultragripit alla ja nokian9 rengasta, toisessa vehkeessä hankookit.
kaikilla renkailla samanlainen pito talvella ja peilijäällä yms en ymmärrä mikä merkkirenkaissa maksaa vaikka itseasiassa kantavuusluokkakin on parempi näissä halpiksissa(t95)
gt radial icepro
Anonyymi-ap
2
259
Vastaukset
- Anonyymi
Merkkirenkaissa maksaa paremmat ominaisuudet ja pito. Tasalaatuisuus ja luotettavuus on myös merkkirenkaille ominaista, halpikset voivat olla eri erissä kovin erilaatuiset jne... Jostain syystä halpisrenkalla ajavien on aina alettava kehumaan ja selittelemään, miksi?
- Anonyymi
varmaan siksi kun ihmettelee miksi ihmiset maksaa samasta tavarasta enemmän?
tyhmyys ja merkkiuskollisuus(hortsuja)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2152846
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1272736En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.781783Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2371342Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va641324- 471108
- 991011
- 109866
- 46833
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6833