Onko kokemusta, miten olette toimineet, jos on korviaan myöten rakastunut mutta toinen pettää luottamuksellisen suhteen joka ei liity tunteisiin. Ei halua silti loukata toista, mutta itsellä on huono olla asian takia. Niin, puhumalla, mutta voiko tuollaisen unohtaa? Luottamushan on kuitenkin kaiken perusta.
Vertaistukea luottamuksesta
Anonyymi-ap
3
502
Vastaukset
- Anonyymi
Miten pettää luottamuksen ?
- Anonyymi
En sellaista ala selostamaan tietenkään, mutta lähinnä yritän päästä yli siitä pettymyksestä minkä se aiheutti. Olenko jotenkin sokea idiootti kun ei ole ensimmäinen kerta elämässäni että tunnen täyttä luottamusta ja sitten taas tulee paskaa niskaan. En tajua.
OLen nyt yhtä pihalla kuin lumiukko saharassa
=]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774632- 1801917
- 1241610
- 1251144
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161081- 351036
- 78943
- 52906
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78872- 4848