Miten aloitan laatamaan DC++:lla musiikkia?

En ole juurikaa ladannut musiikkia. Latasin DC :n koneelleni, mutta mitä pitää tehdä että voin alkaa etsimään haluamaani musiikkia?? Olen ihan uusavuton ja lähes kielitaidotonkin näissä jutuissa... Apua kaipailen?
31046
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

JOs kerrot meseosotteen niin voin varmaan neuvoo. Siis jos sulla on meseä..

Äänestä
  • Yritys tomas.
    Tunge se mese sanonko minne..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alisa kirjoitti:

En ole juurikaa ladannut musiikkia. Latasin DC :n koneelleni, mutta mitä pitää tehdä että voin alkaa etsimään haluamaani musiikkia?? Olen ihan uusavuton ja lähes kielitaidotonkin näissä jutuissa... Apua kaipailen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu