Ikuista rakkautta?
Mitä tämä on
47
1298
Vastaukset
- Anonyymi
Sitä sen täytyy olla.
- Anonyymi
Ikuinen romantikko 🤭
- Anonyymi
Miten pääsisi syliisi?
- Anonyymi
Olisko keinoja
- Anonyymi
Rakastan sua
- Anonyymi
Ikuista piinaa.
- Anonyymi
En usko et on ikuista
- Anonyymi
Läheisyyden kaipuu on ihan valtava.
- Anonyymi
Ikävä sua kulta ❤️
- Anonyymi
Vieläkin on
- Anonyymi
Rakastan sinua.
- Anonyymi
No sitä juuri.
- Anonyymi
Niin se on...ikuinen ikävä
- Anonyymi
Nimesi on tatuoitu sydämeeni ja minun sinun.
Olet minun. Ikuisesti.
Sivusta.- Anonyymi
Näin mä vähän pelkään😂
- Anonyymi
😊😊😊
- Anonyymi
Todellakin. Sydämeni huutaa nimeäsi.
- Anonyymi
Rakkaus on ikuista,kohteet vaan vaihtuu
- Anonyymi
Tulin juuri sanomaan samaa mutta äh, kaikkihan on jo sanottu..
- Anonyymi
Voi kun olisikin niin helppoa, painaa vain nappia erase, vaan kun ei.
- Anonyymi
Pikkusen rakastan joo.
- Anonyymi
Kanssani on niin helppo olla, saa elää niinkuin tähänkin asti.
Niin teen minäkin.
😉 - Anonyymi
Ajatukset pörrää yhdessä tietyssä henkilössä, vaikka pitäisi keskittyä töissä ja muualla. En ole oikein nukkunut öisin enkä muista, milloin viimeksi olisin syönyt kunnolla. Leijun pilvissä ja vain yhden söpön miehen tähden.
Ehkä olen lemmensairas 💋❤️🤭👩🏼❤️👨🏼
🚬👩🏻🦳
Onko vertaistukea saatavilla?- Anonyymi
Voi kun saisit hänet itsellesi...Olet komea
- Anonyymi
Oisko tulta antaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi kun saisit hänet itsellesi...Olet komea
👩🏼❤️👨🏼sitä toivon mutta siinä on pari mutkaa matkassa
Minä olen valmis mutta toinen ehkä ei ja aika käy vähiin - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oisko tulta antaa?
Ei savua ilman tulta. Ainahan mulla. Vai kysyitkö vain iskumielessä 😉
👩🏻🦳💋 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei savua ilman tulta. Ainahan mulla. Vai kysyitkö vain iskumielessä 😉
👩🏻🦳💋Kiitos🚬🧔😉
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos🚬🧔😉
Poltatteko sisällä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
👩🏼❤️👨🏼sitä toivon mutta siinä on pari mutkaa matkassa
Minä olen valmis mutta toinen ehkä ei ja aika käy vähiinTaas tämä aika vähiin.Viimevuonna samaa hoettiin vaan mitään kiirettä ei sitte ollukkaan.
Tiimalasiemojilla kuvattiin se monasti.
- Anonyymi
Sydämesi on kotini, ja rakkautesi on se, mikä saa minut liikkeelle joka päivä. Olet unelmani ja rakastan sinua loputtomasti.
😘🥰💋👩🏻🦳🚬- Anonyymi
Onpa täällä rakastunutta porukkaa! 🙂 ❤️
- Anonyymi
Jaksa nukkua https://youtu.be/6p0UXAs5HTA?feature=shared
- Anonyymi
Loputon helvetti❤️
- Anonyymi
Pöllöjorma
- Anonyymi
The owls are'nt what they seem.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
The owls are'nt what they seem.
Even more stupid then
- Anonyymi
Kyllä sellaistakin on nähty, ihmiset ja ihastukset voivat muuttua mutta se "yksi"pitää itsepintaisesti paikkansa siellä ykköspaikalla. Olisiko se se ikuinen rakkaus joka ei koskaan täyttynyt vaan jäi kuin ilmaan leijumaan, "ehkä joskus vielä".
- Anonyymi
Kyllä, näin juuri kävi!
- Anonyymi
Olet ihana
- Anonyymi
Oletko k, se viestini 26pv ei ollut tullut, vasta nyt tajusin. Luulin että sinä hylkäsit...
- Anonyymi
Rakastan sinua</3.
- Anonyymi
mulla jäi rakas ikävä..Nautin kun kuumotit mua ja siks mä en uskaltanut heti mut olimmä tulossa pari kk päästä</3 kaikki meni uusiksi nyt. Siit oltiin puhuttu jo tääl pääs.Vittu vitut mistään muusta rakastan sinuA.Se suudelma ..... Kulta toivonmukkaan nään sut unissa.
- Anonyymi
Ehkä vaan närästystä?
- Anonyymi
Viestini hävisi, laitan uudelleen. minäkin rakastan sinua k
- Anonyymi
Ruokatauko. Älä sit häviä k. Missä olet huomenna. Minä pidän tuon otsikon jos näit.
- Anonyymi
Sitä tää on ei mitään muuta.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee743170Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."362020Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.1571743Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?2891293Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki311197Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin911150Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.1201074- 991072
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711070- 25984