onnellinen, kun sain mennä töihin itselleni mieluisaan työpaikkaan. Pyöräilin siiloin paljon ja pyöräilin töihinkin. Se työpaikka oli minulle kuin toinen koti. En ollut koskaan aikaisemmin kokenut sellaista tunnetta missään muussa työpaikassa. Minulta revittiin sydän rinnasta kesäkuussa kymmenen vuotta sitten! Kaikki sen jälkeen tapahtunut on saanut voimaan huonosti.
Olin viimeksi
Anonyymi-ap
5
178
Vastaukset
- Anonyymi
Ja kaikki paha vain sen takia, että joku ihminen halusi minun toimivan hänen ehdoillaan! Ei sellainen ihminen ole hyvä ihminen. Viimeiset kymmenen vuotta ovat olleet elämäni pahimmat!
- Anonyymi
Oot varmaan joku murkku boy kun puute koko ajan. Tuskin osaisit naista käsitellä kuitenkaan.
Paras vaan tottua siihen vasempaan käteen 😆- Anonyymi
Siinä hyvä ohje, käytä kättäs vaan!
- Anonyymi
Eikö siitä ole 8 vuotta? Eihän se edes ollut mieluisa työpaikka. 9 vuotta olen tuntenut ihmisen joka ensimmäiset vuodet sairaalloisella tavalla kontrolloi perustarpeitani.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006374
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303813törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283190Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46969Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42869