Olen aina ollut liian älykäs. Äö on vähintään 180 varmaan ja tämä tuottaa jatkuvia ongelmia.
Viiltävä satiiris-poliittinen huumorini monesti sivuutetaan ja minua vähätellään litra-aivojen toimesta.
Olen Nobelin arvoinen kirjailija. Hemingway oli myös sontis.
Pascat housuissa oleminen betonikuutiossa on piilotettua älykästä yhteiskuntakritiilkiä, samoin sontahomoilu
Asd
Liian älykäs
Anonyymi-ap
6
282
Vastaukset 6
- Anonyymi
Älykkyys ja Alkoholi??
- Anonyymi
Siltä vaikuttaa.
- Anonyymi
Jos olisit älykäs et olisi tänne eksynyt.
- Anonyymi
Unabomber eli Theodore Kaczynski omasi todistetusti älykkyysosamäärän, joka oli yli 180. Tyyppi otti lopputilin professorin virastaan, muutti erakoksi jonnekin huitsin nevadaan ja rupesi lähettämään kirjepommeja kaikille, jotka edistävät teknologista kehitystä.
Hänen mielestään ihmiskunta oli teknologian orjuuttama. Manifesti oli kyllä aika mielenkiintoista luettavaa, mutta en allekirjoita, sillä rakastan teknologiaa ja sen tarjoamia mahdollisuuksia tulevaisuudessa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.393988- 102885
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei272827- 74727
- 82726
- 71691
- 50645
- 37636
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 44607