Laskiainen lähestyy ! Persmäki on edessä tyhjän lupaajille. Missä matti vaiko shakki ?
PersMäki alkanut
12
334
Vastaukset
- Anonyymi
Onks se se put put putkone ?
- Anonyymi
Laulun sanoin: Rautoihin. Lautoihin.
- Anonyymi
Älyköt herraHakkarainen ja alasinKataja haastavat mestarin ja metsurin.
Isojako on taas alkanut ! JytkyTimo säestää !
Mitä tekee vortsu ? - Anonyymi
Kepuleillako alkanut?ei ihme kun siirtyivät kommarien apupuolueeksi.
- Anonyymi
Aprillipäivään mennessä persujen kannatus on pienempi kuin kepun. Olen 50 % varma.
Tosin kummallakaan se ei ole suuri.
Kokoomuksen aisankannattaja saa ansionsa mukaan ja ihan aiheesta. Isojako lähenee. Taas. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aprillipäivään mennessä persujen kannatus on pienempi kuin kepun. Olen 50 % varma.
Tosin kummallakaan se ei ole suuri.
Kokoomuksen aisankannattaja saa ansionsa mukaan ja ihan aiheesta. Isojako lähenee. Taas.Itse en olisi noin varma. Vaikutat politiikolta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aprillipäivään mennessä persujen kannatus on pienempi kuin kepun. Olen 50 % varma.
Tosin kummallakaan se ei ole suuri.
Kokoomuksen aisankannattaja saa ansionsa mukaan ja ihan aiheesta. Isojako lähenee. Taas.Niinkö kepu päätti vai toivoiko ihmettä.
- Anonyymi
Persu vasten persua, pum pum ! Siinä sitä jotakin on !
- Anonyymi
Valovoimainen herraHakkarainen ja katajaan kapsahtanut Pekka ovat nyt Timo Soinin jytkytettävänä. Riikka huokaa, nyt mulle ahonlaita tuokaa, jos ei halla pane. Ranta sen ahonlaidan, pesee paidan, myös tynkkysen. Se pastillin pani paikkaan arkaan varmaan ja luottaa saavansa varkaan kiinni, sielt, mis puhdas on tunto. Oma.
Lulu sentään hoitaa pestin löysin rantein, välillä molemmilla. JuvoSEKSI muuten menee homma tavionomainen.
Ja orpopoika jaksaa vaurastua ja odottaa seuraavaa kohtausta, joka nostaa sykettä sekä lukemia. Sitten monitorissa on pelkkää viivaa.
Silloin poika on tuotu kotiin sekä ylös nostettu.
- Anonyymi
Mitäs tuumaa entinen suurpuolue kepu.Onko Kiteen pussihousukepulaisilla pahaolo?Kyllä se siitä lutviintuu kuten riisimikkonen totesi hutisalolle lähti dieselkotterolla Joensuuhun paveriin temarisepin luo.
- Anonyymi
Kepu sentään tunnetaan ja osin tiedetään. Toisin on laita monen muun. Kuten entiset demarit, joilla on volvo amatzonit sekä bemarit.
- Anonyymi
Ei pie paikkoosa ! Miula on katumamasturi ! Ja ISO ! Päivänkakkara.
Trumpilla kuulemma kärpässieni, tosin melko pieni . - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pie paikkoosa ! Miula on katumamasturi ! Ja ISO ! Päivänkakkara.
Trumpilla kuulemma kärpässieni, tosin melko pieni .Valeuutinen. Se iso katumaasturi. Zori.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valeuutinen. Se iso katumaasturi. Zori.
Mutta kuitenniii. Pieni.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä992065Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2881876Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3271696Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2041555Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht911231- 311227
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941103Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤651052- 511047
- 581028