Laskiainen lähestyy ! Persmäki on edessä tyhjän lupaajille. Missä matti vaiko shakki ?
PersMäki alkanut
14
420
Vastaukset
- Anonyymi
Onks se se put put putkone ?
- Anonyymi
Laulun sanoin: Rautoihin. Lautoihin.
- Anonyymi
Älyköt herraHakkarainen ja alasinKataja haastavat mestarin ja metsurin.
Isojako on taas alkanut ! JytkyTimo säestää !
Mitä tekee vortsu ? - Anonyymi
Kepuleillako alkanut?ei ihme kun siirtyivät kommarien apupuolueeksi.
- Anonyymi
Aprillipäivään mennessä persujen kannatus on pienempi kuin kepun. Olen 50 % varma.
Tosin kummallakaan se ei ole suuri.
Kokoomuksen aisankannattaja saa ansionsa mukaan ja ihan aiheesta. Isojako lähenee. Taas. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aprillipäivään mennessä persujen kannatus on pienempi kuin kepun. Olen 50 % varma.
Tosin kummallakaan se ei ole suuri.
Kokoomuksen aisankannattaja saa ansionsa mukaan ja ihan aiheesta. Isojako lähenee. Taas.Itse en olisi noin varma. Vaikutat politiikolta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aprillipäivään mennessä persujen kannatus on pienempi kuin kepun. Olen 50 % varma.
Tosin kummallakaan se ei ole suuri.
Kokoomuksen aisankannattaja saa ansionsa mukaan ja ihan aiheesta. Isojako lähenee. Taas.Niinkö kepu päätti vai toivoiko ihmettä.
- Anonyymi
Persu vasten persua, pum pum ! Siinä sitä jotakin on !
- Anonyymi
Valovoimainen herraHakkarainen ja katajaan kapsahtanut Pekka ovat nyt Timo Soinin jytkytettävänä. Riikka huokaa, nyt mulle ahonlaita tuokaa, jos ei halla pane. Ranta sen ahonlaidan, pesee paidan, myös tynkkysen. Se pastillin pani paikkaan arkaan varmaan ja luottaa saavansa varkaan kiinni, sielt, mis puhdas on tunto. Oma.
Lulu sentään hoitaa pestin löysin rantein, välillä molemmilla. JuvoSEKSI muuten menee homma tavionomainen.
Ja orpopoika jaksaa vaurastua ja odottaa seuraavaa kohtausta, joka nostaa sykettä sekä lukemia. Sitten monitorissa on pelkkää viivaa.
Silloin poika on tuotu kotiin sekä ylös nostettu.
- Anonyymi
Mitäs tuumaa entinen suurpuolue kepu.Onko Kiteen pussihousukepulaisilla pahaolo?Kyllä se siitä lutviintuu kuten riisimikkonen totesi hutisalolle lähti dieselkotterolla Joensuuhun paveriin temarisepin luo.
- Anonyymi
Kepu sentään tunnetaan ja osin tiedetään. Toisin on laita monen muun. Kuten entiset demarit, joilla on volvo amatzonit sekä bemarit.
- Anonyymi
Ei pie paikkoosa ! Miula on katumamasturi ! Ja ISO ! Päivänkakkara.
Trumpilla kuulemma kärpässieni, tosin melko pieni . - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pie paikkoosa ! Miula on katumamasturi ! Ja ISO ! Päivänkakkara.
Trumpilla kuulemma kärpässieni, tosin melko pieni .Valeuutinen. Se iso katumaasturi. Zori.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valeuutinen. Se iso katumaasturi. Zori.
Mutta kuitenniii. Pieni.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat321256Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar691075- 104889
41000 kavallettu rahaa
uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.35828- 42676
Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö51644Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi
Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks302636Fantasioista
Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai92623- 29615
- 39591