linglongit on ihan perseestä

Anonyymi-ap

kiinarihkamaa... Huutaa niinkuin ois imuri korvassa ja pito tasoa kuin ajais marmorikuulien päällä. Ei mitään mahdollisuutta ajaa yli 70kmh mutkaan ihan perseestä ja uudet renkaat jumputtaa ja nakkelee kuin hevonen potkis sivulle. Voi vittu mitä saatanan paskareikä soikioita sitä ihmisille myydäänki.

5

191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sellaisia ne on. Joskus joku erä voi olla pyöreitäkin, mutta seuraava taas kuraa.
      Eihän kenenkään kannattaisi noita ostaa.

    • Anonyymi

      Uitto-bemarissani oli maahantuodessa alla misukan kesäkumit. Vaihdoin ne myöhemmin Linglongeihin. Yllätys oli, että mitään eroa ei ole arkiajossa.

      • Anonyymi

        Taitaa autossasi tai ajotaidoissa ja tottumuksissa olla paljon puutteita ja vikaa?


      • Anonyymi

        No bemarissa ei varmaan mitään ihmeempää eroa huomaakaan, on se sellainen vetelevä kivireki.


    • Anonyymi

      Oi kallis kotimaa'

    • Anonyymi

      Joo outoja muljahtelijoita urissa.

    • Anonyymi

      Olisin ostanut ranskalaiseeni ranskalaiset Michelinit. Niitä vain ei Oulun kokoisesta kaupungista löydy, vaikka mainolsia on portinpielissä! Piti ostaa Linglongit. Kulutuspintaa uutena 6 mm josta käytettävissä 4,4 mm. Saattaa olla lyhytikäiset. Ei moitittavaa ajossa.

    • Anonyymi

      Ling Longit talvikumina nastoilla. Ei mitään valittamista Nokialaisiin verrattuna.
      Vanhathan Nokialaiset olivat, eivätkä siten verrattavissa. Kulutuskestävyyttä en tiedä.

      • Anonyymi

        Surkeat Linglongit ei sovi Suomeen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      429
      7401
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      92
      6136
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      207
      5622
    4. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      119
      4581
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      89
      4349
    6. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      29
      4289
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      116
      3580
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      67
      3578
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      83
      3514
    10. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      23
      3488
    Aihe