Selvityjät toi muija

Anonyymi-ap

Jotenkin erikoisen näköinen kun toi muija piteli sitä pussukkaan..kaikki muut joutu kurottelemaan käsi suorana mutta toi muija joka voitti piteli sitä tuossa pään korkeudella. Ja naurukin oli löysällä. Esim se sitä kurotteli kokoajan käsi melkein suorana ja narussa ei ollut paljon varaa laskea sitä alemmas. Oliko tuotantoyhtiö pelannut voiton tuolle muijalle. Oli jotenkin epäreilun näköistä.

6

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No selkeästi heti alusta katoin että tuolla ritalla oli käsi melkein 90 asteen kulmassa ja naru oli tosi löysällä. Kaikilla muilla toi naru oli vedetty tiukemmalla.

    • Anonyymi

      Katoin heti alusta että Ritalla oli käsi 90 asteessa ja muut joutu pitämään melkein suorassa

      • Anonyymi

        Rita koko kisan lyhyin nainen ja sen naru oli pisin.


    • Anonyymi

      Ja höpöhöpö... Kaikilla yhtä pitkät narut. Katoppa vähä tarkemmin. Rita nyt vaan oli vahva tässä kisassa.

      • Anonyymi

        Rita voittaa koko kisan ja vie 30 000€ .


    • Anonyymi

      Katsoin samaa, olihan narut nyt eripituisia, kun tuo muija on pienin koko jengistä, ja se jääkiekkoilija pisin. Tuo muija on vajaa 160cm ja jääkiekkoilija päälle 190 cm.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2395
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1377
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      74
      1185
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1107
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      835
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      678
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      24
      638
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      626
    Aihe