Haaveilen lähes päivittäin seksistä toisen naisen kanssa. Uneksin tilanteesta, jossa lesbo nainen (joka tietää mitä tekee) viettelisi minut ja pääsisin harrastamaan seksiä hänen kanssaan... Tahtoisin naisen nuoltavaksi ja erityisesti tahtoisin itse nuolla naista - ja vaikka mitä muuta. Olen hieman alle 30-vuotias nainen. Voisikohan tällaiseen tilanteeseen päästä, jos lähtisi viettämään iltaa esim. Mixei-yökerhoon? :)
Suurimpana fantasiana seksi toisen naisen kanssa...
13
3404
Vastaukset
- Anonyymi
Pysy kotonas siiderivalas hyh hyh 🤮🤢
- Anonyymi
Onko sinulla kovinkin paha olla? Hae apua, jooko.
- Anonyymi
Vajakkien kanssa on tietysti turha yrittää keskustella. Mulla on vähän paha mieli sun puolesta, kun et edes ymmärrä olevasi avun tarpeessa. Toivottavasti tajuat sen vielä joskus, ennen kuin on liian myöhäistä.
- Anonyymi
Viestiä suoraan duracellpupuksi (at) gmailpistecom osoitteeseen niin kaikki haluamasi ja toivomasi kyllä järjestyy ja parhain päin
- Anonyymi
Kerro toki hieman lisää... :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerro toki hieman lisää... :)
Suoraan postin kautta kerro tietenkin
- Anonyymi
Ihana. Mäkin haaveilen samaa. Mutta nyt en toteuta vielä mitään.. Pillun nuoleminen olisi minustakin taivaallisen ihanaa
- Anonyymi
Parikymmentä vuotta sitten naisystäväni löysi aivan tavallisesta yökerhosta samanlaista seuraa mitä sinä etsit. 90%sti naisia ei edes haitannut, että minä miehenä katselin heidän pillunnuolemista sivusta.
- Anonyymi
Vain unelmissas eunukki
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vain unelmissas eunukki
Sinäkin, vajavaisuudestasi huolimatta, saattaisit löytää seikkailuja, jos vaan uskaltautuisit pois siitä koneen äärestä. Nyt vain huutelet muille ”vain unelmissas eunukki”, koska tuollainen on sinulle niin etäistä ja mahdotonta.
- Anonyymi
Itse heittäisin katselijat pihalle, mutta kivaahan toinen nainen olisi leikkeihin löytää, ihan kaksisteen vaan... 😋 Toki vaikka kolmen naisen voiminkin, enempi parempi 🤐
Olen juurikin itse samassa tilanteessa. Nukun ja herään ja ajatukset vain naisissa. Haluan sen tuoksun ja maun. Oletko edelleen samassa tilanteessa? Saitko löydettyä jonkun?
- Anonyymi00021
Viestittele suoraan duracellpupuksi (at) gmailpistecom
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1254783Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa73443Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1283231Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss272679Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu812403Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181793Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91414Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1201283Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut101249Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41188