Se ei enää pyrikään peittelemään suhdettamme mieheltään.

Mitä tehdä kun naapurin vaimo haluaa yhä enemmän rakastella kanssani. Se ei enää pyrikään peittelemään suhdettamme mieheltään.
8632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Juu juu. Onko sulla vielä yhtään karvaa?

Äänestä

yksi elämä -anna mennä vaan ja paina menemään!

Äänestä
  • Höpö,höpö..

    Äänestä

Aivan normaalia hommaa. Käytetty, vanha vaimo on halukas uusiokiertoon

Äänestä

Kannattaa herätä unesta ja pyytää anteeksi.

Äänestä

Kankaanpää sossumiehistä ei ole kuin kiusaamaan tavara

Äänestä

Saat vielä äijältä Moraa kauhkoon...

Äänestä
  • Niin Kaukoltako?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä tehdä kun naapurin vaimo haluaa yhä enemmän rakastella kanssani. Se ei enää pyrikään peittelemään suhdettamme mieheltään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu