Mietittiin tyttöystävän kanssa, että pitäis uskaltautua jonnekin kinkypileisiin, mutta kun ollaan kummatkin noviiseja niin miten tuollaiset julkisesti mainostetut kinkypileet on järjestetty: onko niissä jakoa seksuaalisesta suuntautumisessa (en ole ainakaan nähny). Kun ollaan ihan umpiheteroita kumpikin niin pystyykö joku suosittelemaan, mistä tapahtumasta kannattaisi aloittaa? En nyt tarkoita että pildeiden pitäisi olla puhtaat heteropileet, mutta sellaiset missä viihtyis.
Kinkypileet heteroille?
3
690
Vastaukset
Wildclub on hyvä. Sielä on eri teemoilla bileitä. Kuulemma se porin sauna/seksi clubi on hyvä pareille. Onhan noita paikkoja, riippuu mistä olette?
Aina voitte sanoa suuntautumisenne ihmisille jotka lähestyvät, me käydään välillä keltaisessa ruusussa (paljon homo/bi miehiä) ja hyvin ymmärtävät kaikki kun sanotaan että ollaan ihan heteroita- Anonyymi
Suosittelen liittymään Xperience United sivustolle, siellä markkinoidaan erilaisia seksibileitä tai seksipositiivisia tapahtumia ympäri suomea. Voi myös sopia treffejä muiden parien/sinkkujen kanssa ilman että menee bileisiin. Tapahtumissa käy sekä umpiheteroja että LGBTQ kansaa ja seuraa varmasti löytää, myös harrastuksiin seksin ulkopuolella.
- Anonyymi
Lohenpunaisen värin näkeminen pyritään tänäänkin estämään tietyiltä miehiltä, Helsingissä on eräs isokokoinen mies jolle nuoret naiset sähköttävät silmillä, että tule ja, kun mies tulee juttelemaan niin kaasulamputetaan ja suihkutetaan naamalle mitä sattuu fentanyylistä alkaen...! ja huudetaan, että mitä vittuu toi mopsinaama giikki tulee mulle juttelemaan...Vittu onks se koskaan saanut. Puhutaan, että Mäkkäri provoissi nyt tuota käytöstä!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723205
- 622525
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562166Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942085- 551992
- 421614
- 401590
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141283EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391198- 61103