Haluaisin todella kirjoittaa sinulle, mies

Ilman syytä. Mutta ymmärrän, että se on turhaa. Kun tulen luoksesi, et enää edes katso minua silmiin…
7441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suudelmin suljetut kirjeet kappale kannattaa kuunnella ensin hyvä nainen. Minusta miehestä se on hyvin tunteellinen syksyn kappale, joka herkistää kaiholla. m>n

Äänestä

Joo. Minkäköhänlainen kokki sinä mies olet?

Äänestä

Kohdattiin tänään?

Äänestä
  • En nähnyt sua tänään

    Äänestä

Ei sun tarvitse kirjoittaa kuin sille omalle miehellesi. Kerro hänelle mietteesi.

Äänestä

Oletko kirjoitellut tänään?

Äänestä
  • Hänelle? Nooo 😌

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilman syytä. Mutta ymmärrän, että se on turhaa. Kun tulen luoksesi, et enää edes katso minua silmiin…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu