Outo ikäihmisiä sortava päätös maikkarilta

Miksi lopetettiin eläkeläisten suosikki ohjelma Speden Spelit? ei voi tajuta tätä
6113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Spede ei ehtinyt kuulla bin Ladenista

Totta vai turaa?

Äänestä

Eipä harmita, en entisiäkään pelejä ole pelannut, joten se siitä.

Äänestä

Speden Saluuna on kanssa menneitä, Pertti Metsärinne orkestereineen antoi tahtia.

Äänestä

Oletko ollut vuosia koomassa?
?

Äänestä
  • Hannu Karpo takaisin, paras ohjelma, auttoi aina väärinkohdeltuja.

    Äänestä

IVANHOE ja Me Tammelat, lisäksi Trio Lehtelän pimputukset. Eikä pidä unohtaa Loistoemäntää , ja Kyllikki Stenroosin valloittavaa hymyä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi lopetettiin eläkeläisten suosikki ohjelma Speden Spelit? ei voi tajuta tätä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu