Italia ja Lada

Näillä kahdella on paljon yhteistä.Ja ei varmasti mitään hyvää.Fiat autot ovat varsinaisia romuja.Sieltä tehtaalta se Ladan suunnittelu myös tulee.Jälki on sitä mitä pettyneet ostajat ovat kokeneet
2305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sama koskee mossea ja bemaria

Äänestä
  • Audia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sniff kirjoitti:

Näillä kahdella on paljon yhteistä.Ja ei varmasti mitään hyvää.Fiat autot ovat varsinaisia romuja.Sieltä tehtaalta se Ladan suunnittelu myös tulee.Jälki on sitä mitä pettyneet ostajat ovat kokeneet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu