miksi kukaan ei kertonut mikä tarkoitus projektilla oli ja mikä olisi minun roolini siinä ja keitä keitä muita siinä olisi ja mitkä olisivat heidän roolinsa! Noista ei kerrottu, eikä siitä kertoneet ne ihanat työkaveritkaan! Tilanne oli silloin se etten ollut ymmärtänyt työkaverien esityksistä yhtään mitään ja sen takia en saanut siinä työpaikassa jatkaa, vaikka olisin todella halunnut sitä! Suurin unelmani pilattiin turhan takia! Sen jälkeiset vuodet pilattiin kaikissa paikoissa, missä vietin aikaani enemmän tai vähemmän aikaa! En saanut elää omannäköistäni elämää ollenkaan! Koko ajan läsnä oli stressi ja ahdistus ja on yhä! Oikeastaan se on niin, että juuri nyt minä tarvitsen saada uuden ikäiseni ystävän, koska tarvitsen halaamista ja yhteistä tekemistä ,jotta unohtaisin rankkojen vuosien kokemukset nopeammin! Kokisin oloni turvalliseksi ja se rauhoittaisi ja vähentäisi stressiä ja ahdistust,a sitä on ollut jo liian kauan!
Ihmettelen sitäkin
Anonyymi-ap
2
206
Vastaukset
- Anonyymi
Kukaan ei kertonut mitään projektista, koska mitään projektia ei ole koskaan ollut. Olet selkeästi voinut jo tuolloin aikanaan huonosti ja jostain syystä kokenut asiat osana jotain isompaa projektia. Jos kirjoittelet näitä viestejä tänne ihan tosissasi, olen aika huolissani sinusta ja todellisuudentajustasi. Onko sinulla hoitosuhde olemassa?
- Anonyymi
Gubbbe noita kirjoittelee,kaipa sillä on hoitosuhde olemassa,kertooan se noista lääkkeistään,mitä syö!yrittää omat tekemiset laittaa toisten tekemisiksi!Sairas ukko o!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää2284589Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri4453308Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142238Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa211889Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja51218- 741043
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat271040Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar691035- 77976
- 54926