tiedän kyllä tyhmä olen

En uskalla enää tuntea häntä kohtaan mitään, koska se pelko että taas saa kovan iskun sydämeen jälleen kerran. Sydän ei kestä enää sellaista, se kipu oli todella satuttavaa.
3247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa ap todellakin etsiä vähemmän satuttava vaihtoehto. Ei satuttamisen kuulu rakkauteen.

Äänestä
  • Niinhän se on. Hyvää yötä. ap

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Niinhän se on. Hyvää yötä. ap

    Pettäjän tie on tuskainen, käyharhsan! Mene🌈luolaan!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En uskalla enää tuntea häntä kohtaan mitään, koska se pelko että taas saa kovan iskun sydämeen jälleen kerran. Sydän ei kestä enää sellaista, se kipu oli todella satuttavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu