Olisiko mahdollista saada konilannotko 8 ;n muoviroskille oma astia tai mieluummin kaksi. Tämä vaatisi hieman roskakatoksen laajentamista parkkipaikalle päin.
Muovin kierrätys
11
336
Vastaukset
- Anonyymi
Tuoatakin kannattaa täällä kysellä voi jessus sentään.
- Anonyymi
Mitä helvattia tänne tuon pistit onko vähän järjenkäytössä ongelmia??
- Anonyymi
Munkit on pakattuna muoviin 😁
- Anonyymi
Ei siel narkit ja spurgut mitään muoveja kierrätä
- Anonyymi
Ei niitä kasissa ole, ne on ajettu pois jo ajat sitten
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei niitä kasissa ole, ne on ajettu pois jo ajat sitten
kassit täynnä evästä😳💋💋😳
- Anonyymi
💋😂🤣💋
- Anonyymi
Soita isännöitsijälle
- Anonyymi
Jos Jämsänmäen kiinteistö, niin isännöitsijälle soittelu ei hirveästi auta. Siellä ei vastata puhelimeen ja jos tuhannen yrityksen jälkeen vastataankin, ei asioille mitään tehdä. Lupaavat kyllä vaikka ja mitä mutta sitten jätetään tekemättä. Täysin ammattitaidoton lafka.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos Jämsänmäen kiinteistö, niin isännöitsijälle soittelu ei hirveästi auta. Siellä ei vastata puhelimeen ja jos tuhannen yrityksen jälkeen vastataankin, ei asioille mitään tehdä. Lupaavat kyllä vaikka ja mitä mutta sitten jätetään tekemättä. Täysin ammattitaidoton lafka.
Ei ole Jämsänmäen vaan jyväskylästä on tämä isännöitsijä suhari tietääkseni ellei ole vaihtunut. Eikä tähänkään saa millään yhteyttä.
- Anonyymi
Se osoite usein palstoilla. Millon mistäkin asiasta, ilmeisen hyvä paikka 😂
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15314497Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408336Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486082SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1705695Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.704335Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm654095Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263985"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713