Miten reagoisit jos kiinnostuksen kohteesi laittaisi viestiä ja pyytäisi sinut yöksi?
kysysymys...
Anonyymi-ap
40776
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Yllättyisin tässä vaiheessa.
Tulisin jos tähdet ovat kohdallaan
Ei se nainen kysyisi mitään tuollaista. Häntä kiinnostaa se että rakastaisinko häntä loppuelämäni.
En tykkäisi. Pitäisin outona lähestymistapana.
Tykkäisit kuitenkin😘
Totta
Ei varmaan tekisi niin...
Ihmettelisin, että mitä hän sekoilee. Hän tietää kyllä ihan hyvin, ettei onnistu tuosta noin vain.
Olisin järkyttynyt, jos mies ajattelee minua noin. Se on yksi asia, kun kysymys koskee tunteita, ja me molemmat haluamme toisiamme niin paljon, ettei ole mitään järkeä teeskennellä, mutta se on toinen asia, kun hän on kiinnostunut vain se*sistä.
No jokseenkin pitäisin epänormaalina jos mies ei olisi kiinnostunut seksistä
https://youtu.be/dkruRX4-DMM?si=L78NK5b-uQSple8n
Mu eikö yleensä pitäisi kahtua itselle sopiva puoliso tarkoittanee sitä että jos seksuaalinenkin mieltymys on liian erilainen ni ei välttis ole kyseessä toisilleen sopivat ihmiset
Ei olla siinä vaiheessa että olisi järkeenkäypää kummankaan odottaa toiselta sitä.
Jos oikea pyytää, niin menisin.
Tulisin viivana. 😉
Lääh!
Sokkotreffit ei kiinnosta ja vielä yöksi. Ei tiedä kuka hullu on vastassa.
Menisin tietenkin. Mielikuvituksessa.
Koska haet?
Tulisin, tulisin.
Mitä väliä. Se voi kirjoittaa vaikka abradacabra ja toimii. Oliks tämmönen biisikin joskus. Sen kun viestittelee. Voi pyytää yöksi, voi pyytää jääksi, voi pyytää sääksi, voi pyytää pääksi.
Olisin hämmästynyt esim.siitä, että hänellä on numeroni. Ensin tapahtuisi muunlaista tutustumista.
En kyllä usko, että hän heti yöksi kysyisi. Enkä kyllä uskaltaisi heti mennä... Haluaisin ensin tutustua paremmin ja sitten vasta yöksi.
Hämmentyisin aluksi, sitten alkaisin miettimään kuinka nukumme? Jos nukkuisimme vieretysten, malttaisinko olla koskettamatta häntä. Hetken päästä arvelisin kuitenkin hänellä olevan tarve juttelukumppanille tai hänellä on jokin ongelma, johon hän tarvitsee toista aikuista. Ja että yövyn sohvalla tai hänen vuoteessa, mutta yksin.
Harjaisin hiukset
En kysyisi ketään tosta vaan yöksi.
Ei vielä tapahtuis
Rupeisin pakkaamaan yölaukkua
😂...
Ei kai sentään..
Yllättäisi jos suoraan sen sanoisi
jos kysyisi edes muualla kuin täällä
En tuu jos puhut unissasi.
Ei tule pyytämään. En sentään tuollaisesta haaveile.
Epäilisin identiteettivarkautta!
Hän ei ikinä olisi noin suora.
Kysyjän täytyy olla aika epätoivoinen,jos ei tohdi tutustua minuun ennen muunlaista tutustumista. Pakit saisi.
Voi että harmillista, meinasin pyytää häntä ensin tapaamiseen ja sitten yöksi mutta älysin luojan kiitos, että turhaan minä jälleen teen itsestäni narria ja tyhmää. En ota yhteyttä siis (enää). Voi vielä vaikka vaimo/ naisystävä vastata viestiin ja sitten tulisi huudot, sota ja mitä kaikkea🤔 Mukavaa tulevaa itsenäisyyspäivää kullekkin ja öitä 🫡 Onneksi täällä on myös järkeviä kirjoittajia vastausten perusteella. (ap)
Ottaisin kossua.
Pesisin munat
Sitten menisin hänelle naiselle yöksi.
Oliko musta? Ne on röyhkeitä. Älä mene.
Saattas olla vaikea laittaa tuskin tietäs numeroa eikä mulla ole mitään hätää nukkua öitäni kotonanikin et melko pitkälti olis kai vähä nii kui plus miinus nolla
👍.