Se yksi on kiittänyt luojaa

että olit hullu. Muuten olisi voinut olla eri tarina meillä.
10446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ai Jai...

Äänestä

Jotkut pelkää turhaan kaikkea!

Äänestä

Joo.

Äänestä
  • Mua hymyilyttää joo joo joo

    Äänestä

Näin on.

Äänestä

Kuka on hullu? Kerro se nyt.

Äänestä
  • Minä näköjään😂

    Äänestä

Mitä kuuluu panonainen?

Äänestä
  • Hmmm, sivullinen tietää paljon ja sivusta😂

    Äänestä

Herraa hyvää kiittäkää kaikista guben hölinöistä.
Amen🙏

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että olit hullu. Muuten olisi voinut olla eri tarina meillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu