Homppelimaiset palomiehet julkaisivat kalenterin

Myötähäpeä on suuri ja kaikki nauravat heille.
14250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Sinä voit tietenkin nauraa yksin, ei sinun pidä kuitenkaan siihen toisia nauruusi sotkea 🤭.

Äänestä
  • Hyvin naurattaa sinuakin 😁

    Äänestä

En minä tuolle kalenterille enkä palomiehille naura, mutta minä nauran Pelastakaa lapset ry:lle.
Eikö kenestäkään muusta ole outoa se, että ovat olleet hiljaa kun kusi sukassa, kun kouluihin (kirjastoihin) on hankittu kirjoja, jotka on lähinnä pornoa. "Kuinka otan suihin" ym aikuiskivaa?
Mutta on miehiä, joilla pääsääntöisesti on vain yläruumis paljaana, treenatut komeat vartalot.. mikä hitto tuossa on seksuaalista???
Pelastakaa Lapset näyttää olevan niin kaksinaismoralistinen pulju, että minun ropoantini tyrehtyi just.

Äänestä
  • Pelastakaa lapset toiminnanjohtajan markkahänen palkka on 20 ooo kk
    Työläiset kerää ilmaisrahaa jotta nämä sa palkkansa

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Pelastakaa lapset toiminnanjohtajan markkahänen palkka on 20 ooo kk
    Työläiset kerää ilmaisrahaa jotta nämä sa palkkansa

    Vastenmielistä, samaa hommaa mitä poliitikot tekee, isot rahat kiinnostaa mutta oikea työ ei todellakaan!
    Tässä maassa on jotain pahasti rikki..

    Äänestä

Aloittaja on kaljamahainen persu äiteen peräkammarissa ja ei omista ainuttakaan lihasta.

Äänestä
  • Mutta palomiesten kalenterin äiteensä pojalle ostaa joululahjaksi. Kyllä äitee poikansa tuntee.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Mutta palomiesten kalenterin äiteensä pojalle ostaa joululahjaksi. Kyllä äitee poikansa tuntee.

    Se heti näkikin jokaisessa palomiehessä tuossa kalenterissa homppelin. Mielikuvituksen voimalla eteenpäin.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Se heti näkikin jokaisessa palomiehessä tuossa kalenterissa homppelin. Mielikuvituksen voimalla eteenpäin.

    Hoitaisi kaikki miehet kuntoaan, niinkuin noikin palomiehet, olisivat vaimot tyytyväisiä ja katselisi kokoajan sivusilmällä muita hyvä kroppaisia miehiä 💪.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Hoitaisi kaikki miehet kuntoaan, niinkuin noikin palomiehet, olisivat vaimot tyytyväisiä ja katselisi kokoajan sivusilmällä muita hyvä kroppaisia miehiä 💪.

    Totta Suomalaiset miehet ja miksi eivät hoida kuntoaan, ovat ylipainoisia ja housut roikkuu niin et pervako on näkyvissä.

    Äänestä

Taasko ne palomiehet letkujaan esittelee?

Äänestä
  • Ruotsalaiset miehet hoitavat itseään ja pukeutuvat aina asialisesti ja hoitavat kuntoaan todellakin eri lailla kuin Suomi juntti miehet.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ruotsalaiset miehet hoitavat itseään ja pukeutuvat aina asialisesti ja hoitavat kuntoaan todellakin eri lailla kuin Suomi juntti miehet.

    Tyydy vaan siihen, mitä saat.

    Äänestä

Entä sairaanhoitajatarrien kalenteri/naispalomiesten kalenterit jne jne? Ne ei liene sinulle karvas pala?
Mee salille, olet todennäköisesti laiha, vetelä luikki ja katsot kateellisena treenattuja kroppia?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Myötähäpeä on suuri ja kaikki nauravat heille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu