Tullille voi soittaa vinkin anonyymisti ja ilmoittaa rekisterin..tarkistavat asian...
..joka päivä ympäri vuorokauden
0800 1 4600
Tukitraktorit huviajossa kylillä..onko päiväkortti maksettu?
Anonyymi-ap
4
990
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä..pitääpä soittaa ilmaiseen num.yöllisistä häirikkörallaajista
- Anonyymi
no joko tullimiehet ja jepet ratsas
- Anonyymi
Päiväkortin maksamisesta ja muista käytännön asioista kannattaa kysyä suoraan paikalliselta viranomaiselta tai organisaatiolta, joka vastaa liikenteen valvonnasta alueellasi. Yleisesti ottaen huviajoissa käytettävien ajoneuvojen, kuten tukitraktoreiden, on noudatettava liikennesääntöjä, ja niiden käyttöön voi liittyä erityisiä vaatimuksia tai lupia.
- Anonyymi
montako kärähti ratsiasa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2669480IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its2996659Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?671604Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61391Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921225- 1091151
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721033Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40852Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23746MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312741