Johaug hävisi Rukalla ruotsalaiselle liki minuutin vapaalla eikä voittanut perinteiselläkään.
Viikon päästä täysin ylivoimainen.
Tätä on jatkunut vuosia niin miesten kuin naistenkin kisoissa.
Öljymiljärdeilla on taidettu kehittää lyhyen aikaa vaikuttava piriste, joka otetaan ennen lähtöä ja haihtuu annoksen mukaan joko 0.5h, 1h tai 2h jälkeen. eikä näy kisanjälkeisessä testissä.
Pitäisi otta näyte juuri ennen lähtöä myös.
Onko Norjalaisilla nopeasti haihtuva doping piriste
Anonyymi-ap
1
171
Vastaukset 1
- Anonyymi
Paremmat huulivoiteet kuin kaverilla.
Ihan lyhytaikaisella aineiden käytöllä, kuten ei hetken kovaa treenaamallakaan, päästä noihin suorituskykyihin, mitä norjalaiset esittävät.
Se on hiihdossa askarruttanut pidempään penkkiurheilijan mieltä, että miten kyseiseen lajiin ajautuvat kaikki astmaatikot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102331Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???271085- 71932
- 105930
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha597887- 48855
- 85770
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 69664
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31656