Tua Backmanin mies julkkis/puolijulkkis?

Silmäätekevä?
7391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

vem är han? :)

Äänestä

Häät Istanbulissa vai kotoSuomessa?

Äänestä

Onkohan Tuualla taas barbikakku häissä? Vai onko muuttanut tyyliä

Äänestä

Ovatko kihloissa? Onko mies yrittäjä, mitä Backman toivoi jo vuosia sitten?

Äänestä

Luulen, että mies on myös tapahtuma-alalla. Ilmarinen?

Äänestä
  • Ilmarisella on varmaan omakin perhe. Hän tekee bisnestä vaan luultavasti yhdessä.

    Äänestä

  • Enpä usko …

    Tuskin sattuu olemaan makuaan yhteistyöstä riippumatta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Silmäätekevä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu