Kaikki mukaan katsomaan ja/tai kilpailemaan! Kisojen väliajalla tähtiesiintyjänä Frederik. Ilmaisia ämpäreitä ja kahvia ja pullaa 500 ensimmäiselle! Vapaa sisäänpääsy!
Laitakarin edustalla jäärata-ajot tapaninpäivänä!
Anonyymi-ap
8
844
Vastaukset
- Anonyymi
Taitaa jäädä monta pullaa jakamatta 😁.
- Anonyymi
Mitä sie höpäjät?
- Anonyymi
Huhujen mukaan myös diskokuningatar Eini olisi tulossa paikalle
- Anonyymi
Kuulemma myös Kutri-Helenakin.....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuulemma myös Kutri-Helenakin.....
Entäs Irwin?
- Anonyymi
Valehtelija, ei ollut mitään jäärata-ajoja. Ei edes jäätä.
- Anonyymi
No laita vene sitten vesille äläkä valita
- Anonyymi
Jokos laitakarissa pääsee autolla jäälle niin, että jää kantaa??
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261730
- 1051215
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381081- 49989
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni52887- 128887
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240858Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?70745Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178739Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55719