Asunto Tallinnasta

Muutamme nelihenkinen perhe projektityön perässä Tallinnaan. Mikä on paras osoite netissä tutkailla vuokra-asuntotarjontaa/hintatasoa.

Erityisesti halajamme isohkoa omakotitaloa mielellään kunnon kokoisella pihalla Tallinnasta tai korkeintaan puolen tunnin matkan päästä.
1860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ole asiantuntija, mutta tsekkaapa vaikka

www.kv.ee

tai

www.city24.ee

Onnea etsintään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuttomies kirjoitti:

Muutamme nelihenkinen perhe projektityön perässä Tallinnaan. Mikä on paras osoite netissä tutkailla vuokra-asuntotarjontaa/hintatasoa.

Erityisesti halajamme isohkoa omakotitaloa mielellään kunnon kokoisella pihalla Tallinnasta tai korkeintaan puolen tunnin matkan päästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu