Hyvä hetki vai mitä olet mieltä?
Olisiko kohta
37
1826
Vastaukset
- Anonyymi
Tammikuussa.
- Anonyymi
Älä selitä
- Anonyymi
Jaa näyttää munaa vai? Kyllä minun mielestäni.
- Anonyymi
Aivan vapaaehtoisesti
- Anonyymi
Tule nyt tänne sieltä
- Anonyymi
Lopeta
- Anonyymi
Tää kuulostaa ihan hyvältä idealta.
- Anonyymi
Lapset päässeet koulusta.
- Anonyymi
Huomaa heti kun vilkastuu ettei enää aikuisia liiemmin täällä. Ainakaan henkisesti 😏
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huomaa heti kun vilkastuu ettei enää aikuisia liiemmin täällä. Ainakaan henkisesti 😏
No palstasetä kyllä viihtyy vuorokaudet läpeensä keskustellen yksin itsensä kanssa 🤣
- Anonyymi
En minä talkoisiin tule. Näkyi olevan työvalot päällä siellä....vieläkin.
- Anonyymi
Joo
- Anonyymi
Nyt on hyvä hetki ja aika käy vähiin, soita pian.
- Anonyymi
Olisi, ota yhteyttä.
Olen odottanut jo ihan liian kauan💔 - Anonyymi
Hetki lyö...
- Anonyymi
Väärä suunta oli pöhköpää
- Anonyymi
Maanantaina nähdään taas!
- Anonyymi
Olisi, soita. Tiedät että toivon sun soittavan. 😊
- Anonyymi
Kenet?
- Anonyymi
Onko hyväksyttävää soittaa virka-ajan ulkopuolella sinulle(hänelle)?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko hyväksyttävää soittaa virka-ajan ulkopuolella sinulle(hänelle)?
Kyllä! 😊
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä! 😊
Taidat olla mies? /17:01
- Anonyymi
Olis 🤓
- Anonyymi
HAKEUTUKAA HOITOON -SIIVOTKAA KOTONA TAI KEKSIKÄÄ JOTAIN MUUTA KUIN ROIKKUA NÄILLÄ PALSTOILLA. SAIRASTA JA SURULLISTA TOUHUA!
- Anonyymi
Kuka tämän kirjoitti? Tunniste?
- Anonyymi
Samaa mieltä. Aikuiset ihmiset! Soittakaa ja jutelkaa. Ihmiset haluaa olla lähellä toisiaan. Ei se paljoa vaadi.
- Anonyymi
ai mille? 😘
- Anonyymi
Ei huomenissa koska 13 perjantai. Se ei toistu ikinä.
- Anonyymi
Tuntuu ainakin kuin olisin valmis. Luopumaankin jostain ja uusiin askeliin. Yksi ele, hetki kerrallaan.
- Anonyymi
Eiköhän sen tutustumisen aika ala olla lähellä.
- Anonyymi
Se hetki on ollut jo niin pitkään että olisin ilahtunut kosketuksestasi. Hymystäsi. Katseestasi. Huomiostasi. Olet kyllä ihana mutta minä en tiedä vieläkään miksi karkasin.
- Anonyymi
Minä pystyisin auttamaan sinua sen tiedon suhteen, mutta haluan sinun selvittävän sen itse.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218596Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307857Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105438Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825089Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294889Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373407- 1253124
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353016Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853009Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252620